Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
PKP Intercity na "Kryniczance"
Autor Wiadomość

Janosik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Paź 2009
Skąd: Gorlice/Kraków

PostWysłany: 27-03-2011, 18:54    Odpowiedz z cytatem

KNS, po pierwsze to jest forum kolejowe i przestań wreszcie reklamować zasrane autobusy!
Po drugie by Twoje autobusy nie były takie cukierkowe to ostatnio jechałem w daleką trasę Połciami w mercu travego z 2008r. i po godzinie miałem dość, bo kolana miałem cały czas wbite w poprzedzające siedzenie. Biorąc pod uwagę, że jechałem nim 4h (w jedną stronę) to jest to katorga, a nie podróż.
Ps. Nawet na to nie odpisuj, bo wole żebyś wreszcie zamknął się...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 27-03-2011, 19:18   

Tak tak wiemy autobusy są lekiem na całe zło. ha ha ha
Powrót do góry

Castaway Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Sty 2011

PostWysłany: 27-03-2011, 19:26    Odpowiedz z cytatem

kns ma całkowitą rację. Bo autobusy myślą o pasażerach, a kolej - odwrotnie, jak ich stracić, czego najlepszym przykładem było najpierw podniesienie ceny na 23zł Last Minute Malinowskiego, a potem całkowita jego likwidacja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kns Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Sie 2010

PostWysłany: 27-03-2011, 20:10    Odpowiedz z cytatem

Janosik napisał/a:
KNS, po pierwsze to jest forum kolejowe i przestań wreszcie reklamować zasrane autobusy!
Po drugie by Twoje autobusy nie były takie cukierkowe to ostatnio jechałem w daleką trasę Połciami w mercu travego z 2008r. i po godzinie miałem dość, bo kolana miałem cały czas wbite w poprzedzające siedzenie. Biorąc pod uwagę, że jechałem nim 4h (w jedną stronę) to jest to katorga, a nie podróż.
Ps. Nawet na to nie odpisuj, bo wole żebyś wreszcie zamknął się...
Weź pomyśl. Reklamuje tu jakieś autobusy? Pokazuję tylko, że nikt nie będzie jeździł pociągami tylko dlatego, że to jest pociąg i ohoho bo to pociąg jest to od razu zajebisty. Myślisz, że jak ktoś po 5 dniowej harówce, żeby zarobić to 500 zł miesięcznie więcej, ma czas żeby latać z torbami po dworca, przesiadać się itd.? To PICma być dla klienta, a nie na odwrót. Jaki widzisz sens puszczania tych kilku wagonów na kryniczankę, skoro pasują jak pięść do nosa. Bo PIC jako pierwszy wrócił na kryniczankę to mamy piać z zachwytu? Przez takie myślenie z dnia na dzień jest co raz mniej pasażerów w pociągach co widać gołym okiem.

Swoją drogą w 2005 roku kolejarze tak samo śmiali się (do PKSu przeszła ekipa z ZNTK) z nocnego połączenia Nowy Sącz - Warszawa, że się nie utrzyma itd. No to mamy 2011 rok i co się nei utrzymało to się nie utrzymało. Tak się kończy mędrkowanie zamiast prawdziwej pracy. Poziom tych gwiazd polskiej kolei widać tutaj:
http://www.sadeczanin.info/aktualnosci/art/15060
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Janosik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Paź 2009
Skąd: Gorlice/Kraków

PostWysłany: 27-03-2011, 20:23    Odpowiedz z cytatem

Masz rację burdzio... robotnik po pracy woli wrócić z kolanami pod brodą w autobusie Połciów Smile
A lekiem na wszystko jest oczywiscie bankrutujący PKS i wożący śmierć busiarze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 27-03-2011, 20:31   

Może wrócicie do tematu o pociągach na "kryniczance"? Jeśli chcecie sobie porozmawiać o połączeniach autobusowych, to "zapraszam" tutaj: http://forum.infobus.pl/index.php?sid=8a79e17ca261539501318f43dcdb6267

Następne posty nie na temat w tym wątku będą się kończyły ostrzeżeniem.
Powrót do góry

kns Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Sie 2010

PostWysłany: 27-03-2011, 20:36    Odpowiedz z cytatem

Na pewno woli za zaoszczędzone pieniądze kupić zabawkę dziecku którego prawie cały tydzień nie widziało. Zobaczymy jak będziesz musiał być całkowicie samowystarczalny to czy ot tak będziesz wydawał wolną ręką 100 zł, zamiast np. właśnie coś dziecku kupić. Na pewno też chciałby się spokojnie wyspać, a nie bać się całą noc czy mu kasy nie ukradną, bo przecież po co ochrona w nocnych pociągach...

mk1992, to cały czas jest dyskusja o PIC na kryniczance, bo niektórzy nie potrafią zrozumieć czego potrzeba tej linii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Adams Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 18 Wrz 2010

PostWysłany: 27-03-2011, 22:47    Odpowiedz z cytatem

@mk1992 nawet nie wiedziałem że jest Bus forum. Może się tam zarejestrujemy i im trochę potrolujemy wzorem słynnej anny50 Śmiech Śmiech Śmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kns Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Sie 2010

PostWysłany: 27-03-2011, 22:59    Odpowiedz z cytatem

Adams, to nie jest minibus forum, tylko normalne forum branżowe jak Infokolej. Przecież z angielskiego bus = autobus.

EOT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Adams Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 18 Wrz 2010

PostWysłany: 27-03-2011, 23:20    Odpowiedz z cytatem

@kns nie irytuj się tak. To był taki żarcik na rozluźnienie nastrojów Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Exsimus Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lut 2009
Skąd: Silesia

PostWysłany: 06-04-2011, 12:38    Odpowiedz z cytatem

Mnie się cały czas wydaje, że całoroczny nocny TLK Krynica - Katowice (Gdynia) łączenie tak jak teraz w Katowicach ze składem Zakopane - Gdynia miałoby sens i miałoby frekwencję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Adams Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 18 Wrz 2010

PostWysłany: 06-04-2011, 20:03    Odpowiedz z cytatem

A według mnie, to część krynicka mogłaby wyjeżdżać później i od Krakowa do Warszawy jechać przez CMK, a łączenie ze składem z Zakopanego powinno się odbywać dopiero w Warszawie. W drodze powrotnej natomiast pociąg ten w Nowym Sączu i Krynicy meldowałby się wczesnym rankiem. Wtedy Krynica i Nowy Sącz miałyby szybkie nocne połączenie z Warszawą i Gdynią, które mogłoby być konkurencyjne do wspomnianego tutaj nocnego połączenia autobusowego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ecavon Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Cze 2010
Skąd: Inwałd

PostWysłany: 06-04-2011, 20:53    Odpowiedz z cytatem

Ale w ten sposób tez odcinasz Katowice i GOP od bezpośredniego połączenia z Krynicą. Fakt faktem TLK 53202/35202 i tak jeździ obecnie na zmienionym rozkładzie. Początkowo miał dojeżdżać do Stacji docelowych 2h wcześniej, ale z racji remontów - rezerw czasowych jest jak jest obecnie.

_________________
2010-2013 na razie 100 178km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 06-04-2011, 20:59   

Katowice i GOP maja gdzies Krynice- fatalny czas przejazdu, makabryczna cena, do tego jeden kurs w tygodniu- kogo chcesz zachęcic takim czymś ? Minusem rozwiazania sugerowanego przez Adamsa jest jazda po CMK, gdzie są drogie stawki, w nocy. Kasa dla PLK: 3000 złotych. A kto pojedzie w nocy z Warszawy do Krakowa?
Powrót do góry

Adams Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 18 Wrz 2010

PostWysłany: 06-04-2011, 21:11    Odpowiedz z cytatem

@Pułtuś faktycznie byłoby połączenie bardziej pod odcinek Tarnów- Nowy Sącz- Krynica. Ale z drugiej strony myslę że znalazły by się osoby z Krakowa którym by zależało być w stolicy wczesnym rankiem. Poza tym nie zapominajmy że pociąg nie kończyłby w Warszawie tylko w Gdyni, więc zamiast jechać rano drogim EIC Lajkonik, można jechać tańszym nocnym TLK w przybliżonym czasie przejazdu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl