Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Zmiany kadrowe w PR Katowice
Autor Wiadomość

Maks Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Lip 2007

PostWysłany: 22-04-2011, 11:52    Odpowiedz z cytatem

Z Przewozów Regionalnych do Kolei Śląskich i z powrotem

W połowie marca "Rynek Kolejowy" informował, że Renata Rogowska, naczelnik działu marketingu i sprzedaży w PR Katowice zrezygnowała z pracy w spółce i zatrudniła się w Kolejach Śląskich. Jak dowiedzieliśmy się wczoraj, Rogowska ponownie wróciła do Przewozów Regionalnych. Od 18 kwietnia pełni funkcję zastępcy dyrektora ds. handlowych śląskiego zakładu.

Informację potwierdził nam Przemysław Gardoń, dyrektor PR Katowice. Naczelnikiem działu marketingu i sprzedaży jest aktualnie Andrzej Gottas. Dyrektorem ds. eksploatacyjnych - Krzysztof Radomski, a dyrektorem ds. handlowych Renata Rogowska.

Źródło: Rynek Kolejowy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

regioEXPRESS Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Lut 2011

PostWysłany: 01-05-2011, 23:03    Odpowiedz z cytatem

Pani Barbara Bielawska pracuje obecnie na stanowisku kontrorela. Ktoś wie jakiego ?
Ponoć to rozwiązanie tymaczasowe gdyż ta Pani ponoć odlatuje do Centrali w Warszawie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Exsimus Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lut 2009
Skąd: Silesia

PostWysłany: 11-05-2011, 20:18    Odpowiedz z cytatem

Dziś przed spotkaniem w sprawie rozkładu jazdy 2011/2012 usłyszałem rozmowę dwóch szeregowych pracowników w PR, że nie ma już Gardonia.
Na spotkaniu w sprawie rozkładu jazdy zapytałem rzecznika prasowego PR o tą zmianę i jest to prawda. Nie pamiętam nazwiska nowego dyrektora, ale to ktoś z PLK.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

katowicer Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Praha hl.n.

PostWysłany: 11-05-2011, 20:36    Odpowiedz z cytatem

Gardonia już nie ma. Nowy jest ale nikt nie chce się przyznać kto to taki Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawek4 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Kwi 2011

PostWysłany: 11-05-2011, 20:42    Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj dyrektor Gardoń był wezwany na posiedzenie Rady Nadzorczej spółki Przewozy Regionalne. I ponoć tam się dowiedział o dymisji.

Z informacji jakie posiadam to nowym dyrektorem został jakiś związkowiec z PLK - Roman Pała - czy coś takiego...
Ale w PR Katowice nikt nie wie co to za jeden...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

szofer Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 01 Gru 2008
Skąd: Śląsk

PostWysłany: 11-05-2011, 23:53    Odpowiedz z cytatem

Od ponad trzech lat żadnych regulacji płacowych dla szeregowych pracowników.
Od ponad trzech lat ciągłe zmiany na stołkach kierownictwa.
Od ponad trzech lat związki zawodowe nie doprowadziły do poprawy warunków pracy.
Co tu jeszcze wymienić kolego, koleżanko aby zrozumieć, że ruchy te na górze mają skutki finansowe dla kontraktowanych pracowników jakimi są dyrektorzy itp.
Nawet gdy ich odwołają i tak zapewne dostaną odprawę, a Ty szaraczku musisz dalej pracować za grosze, których żaden związek zawodowy działający w tej firmie do dzisiaj nie był łaskaw wywalczyć przynajmniej wyrównania inflacji.

Może czas najwyższy aby konduktorzy, kierownicy pociągów i maszyniści razem i w jednym czasie przeszli do tych nowych ŚK.
A tych darmozjadów, kombinatorów zostawili w PR-ach i nich się pozagryzają, sami widzicie, że raz odchodzą potem wracają. Po co? To są ludzie bez ambicji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

egon Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Sie 2008

PostWysłany: 12-05-2011, 08:24    Odpowiedz z cytatem

Hmmm jak się nie mylę to pan Chwała jest jednym z bosów Solidarności.Czyżby powrót s-ki do władzy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 12-05-2011, 08:34    Odpowiedz z cytatem

egon, o tym, że działacz kolejarskiej "S" został namaszczony na nowego dyrektora PR Katowice wiadomo już od paru miesięcy. Przypomnę post Noemy z lutego:

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=184626#184626
Noema napisał/a:
Doszły mnie słuchy, że następca dyr. Gardonia jest już namaszczony i forsowany przez lokalnych bossów kolejarskiej "Solidarności". Znam nazwisko namaszczonego, ale obiecałam trzymać mordę na kłódkę. Ciekawa jestem, czy zarząd PR ulegnie naciskom solidaruchów z PR Katowice, bo jak powszechnie wiadomo, nienawidzą oni Gardonia i od początku nieustannie pod nim ryją.

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Paszczak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 12-05-2011, 10:15    Odpowiedz z cytatem

Skoro zarząd powołuje na stanowiska dyrektorów zakładów PR działaczy związkowych i to jeszcze z obcych spółek (Roman Chwała był przewodniczącym "S" w ZLK Gliwice) to ja nie mam żadnych pytań. Nie dziwię się, że wielu życzy PR upadku, a ja nie zdziwię się, jak spółka upadnie.

Zarządowi PR gratuluję głupoty! Ktoś kiedyś w innym wątku napisał, że prezes Kuczewska-Łaska to "kret" działający na niekorzyść spółki. Ja co do tego nie mam już wątpliwości.

Beton

_________________
Paszczak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Worms
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 12-05-2011, 10:50   

Paszczak, nic nowego.Na forum jest wywiad z panią prezes.Po obejrzeniu stwierdzam że Jej wiedza na temat kolei jest zatrważająca.Adekwatnie jest z panem Gardoniem czy jego aktualnym zastępcą.Ogólnie rzecz biorąc 90 % władzy na kolei to protegowane (cenzura) dostające się na krzesełka tylko po to żeby się nachapać i przy okazji narobić większego bajzlu.I to bez żadnej odpowiedzialności.
Powrót do góry

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 12-05-2011, 11:20    Odpowiedz z cytatem

Myślałam, że czasy, kiedy działacze związkowi przeobrażali się w pracodawców, minęły już bezpowrotnie, przynajmniej w PR odkąd wyszły z tzw. Grupy PKP. Niestety, myliłam się.

Zastanawiam się, czy jest to celowe działanie zarządu PR, aby przyspieszyć likwidację niereformowalnego ŚZPR, czy też zarząd uległ presji kolejarskiej "S". Jeśli to drugie to Kuczewska-Łaska powinna podać się do dymisji, bo kompromituje się!

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Rademenes Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Mar 2011
Skąd: Śląsk

PostWysłany: 12-05-2011, 14:01    Odpowiedz z cytatem

To teraz już PR nic nie wskóra za opóźnienia pociągów z winy PLK. Mamy KONIA TROJAŃSKIEGO z PKP PLK danego heh:( Nowy dyrektor pewnie złego słowa o PKP PLK nie da powiedzieć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Paszczak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 13-05-2011, 17:15    Odpowiedz z cytatem

Nowy dyrektor PR Katowice Roman Chwała w akcji, tu w obronie biurwy i etatów związkowych w IZ Gliwice (od 40 sek.):

http://www.itv.gliwice.pl/artykul.php?id=2418

_________________
Paszczak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

MaRcin1987 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Lis 2008

PostWysłany: 14-05-2011, 16:19    Odpowiedz z cytatem

Zastępcą Chwały pozostanie nadal Renata Rogowska ?
Wydaje mi się , że ta zmiana nic dobrego nie przyniesie ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

egon Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Sie 2008

PostWysłany: 14-05-2011, 22:09    Odpowiedz z cytatem

Poczekajmy parę miesięcy i potem możemy ocenić pracę nowego dyrektora.Jedno jest pewne ,posiada więcej kompetencji i wiedzy o kolejnictwie niż Gardoń!A to że wywodzi się z S-ki jeszcze o niczym nie śwaidczy.Mam nadzieję że nie będzie upychania kolesi z związku na stanowiskach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl