Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Co nagle tak wszyscy ucichli?
Autor Wiadomość

Aaalisha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 04-10-2010, 21:53   

Ha wojny go nie wykończyły tylko kolej go wykończyła - taki z tego morał ;-)) Chłopina miał 54 lata i po powrocie do Polski i wstąpieniu na kolej długo se nie pożył...
Przejdź na dół

beton44 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 29 Cze 2009

PostWysłany: 04-10-2010, 22:06    Odpowiedz z cytatem

morał - my - po prostu - mamy niezłe życie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

CzarnyBohater Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 09 Lip 2009
Skąd: Cała Polska

PostWysłany: 05-10-2010, 14:53    Odpowiedz z cytatem

morał morałem ale ja lubię swoją pracę....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

siwy123 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 31 Sie 2009

PostWysłany: 05-10-2010, 22:23    Odpowiedz z cytatem

....po grzyba bylo ruszac opm-y... Question bo paru pacholków chciało dostać stołki Śmiech Śmiech Śmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 05-10-2010, 22:32    Odpowiedz z cytatem

Ja tylko zabiore 1 głos w tej sprawie. Wszyscy bynajmniej z moich okolic tak chętnie odchodzili do OPM dalej do IC, tak śmiali się z nas pozostających w PR, że będziemy płakac, że zostajemy , a tu co teraz?
Płaczą Ci co się śmiali...

ps. Zdanie moje nie dotyczy wszystkich przechodzących do IC.

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 06-10-2010, 07:29   

Cytat:
odchodzili do OPM dalej do IC, tak śmiali się z nas pozostających w PR, że będziemy płakac, że zostajemy , a tu co teraz?


Była też grupa co jawnie gardziła tymi co zostali. Uważali że tylko oni są kolejarzami a ci co zostali to .......... cenzura.
Powrót do góry

CzarnyBohater Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 09 Lip 2009
Skąd: Cała Polska

PostWysłany: 06-10-2010, 08:12    Odpowiedz z cytatem

siwy123 przejęcie przez IC OPMów narzuciła ustawa... IC zostało niejako zmuszone... także jak nie jestes w temacie głupot nie pisz...

kryniczanin tia jest też grupa który się nawet umyć porządnie nie potrafi... jest grupa która wiecznie na wszstko i wszystkich donosi... to właśnie dzięki OPM jest taka a nie inna atmosfera pracy... kto normalny wykłuca się o 5 minut urlopu itp itd... wiele z tych osób poprostu uznaję że jak pracuje na koleii to im się wszystko należy... że przeszli do IC którę miało dobrą markę to są prawdziwymi ickami a nie potrafią koszuli nawet pozapinać... Gdyby nie OPM przejeło IC a IC OPM to bylo by inaczej... W IC pracowało 3 tys osób teraz racuje 8 tys... więc wyraźnie widać kto kogo przejął...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 06-10-2010, 08:37   

CzarnyBohater, A na PDO z tego co ja widzę wybierają się tylko stare icki...
Powrót do góry

dm77 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Wrz 2008
Skąd: Kraków

PostWysłany: 06-10-2010, 08:49    Odpowiedz z cytatem

Z tego co wywnioskowalem PR ewentualnie? gdy beda niewielkie przyjecia? przejecia ? w niektorych zakladach PR bedzie zainteresowane najmmlodszymi pracownikami spolki IC.

_________________
interREGIO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rufio198 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Z Doliny Muminków

PostWysłany: 06-10-2010, 10:37    Odpowiedz z cytatem

Tak informacyjnie - z tego co po uszach mi się odbiło jest zakaz przyjmowania do drużyn konduktorskich w KM-ach ludzi z IC.
Od razu zaznaczam że jest to informacja zasłyszana od kierowników KM. Ile w tym prawdy nie wiem - ale w każdej plotce jest jakieś ziarno prawdy.

_________________
www.fotokolej.waw.pl <--- zapraszam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

maszynista Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Cze 2010
Skąd: Dolnyśląsk

PostWysłany: 06-10-2010, 10:47    Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie tak dawno niektórzy ludzie z IC czy to maszyniści czy kierownicy poc mówili na PR że to syf , kiła i mogiła a powiedzenie sobie cześć , dzień dobry czy słynne pozdrowienie "ręką" podczas mijających się pociągów - graniczyło z cudem oczywiście ze strony panów z IC. A taki miał być prestiż przecież!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 06-10-2010, 11:54    Odpowiedz z cytatem

maszynista, masz rację, wystarczy spojrzec na drużyny konduktorskie IC Kutno. Słoma z butów wychodzi odkąd poszli do IC.

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Szymek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Gru 2007
Skąd: IC: Zakład Zachodni

PostWysłany: 06-10-2010, 12:20    Odpowiedz z cytatem

maszynista, Damian Łódź, A ja mam wrażenie że mimo wszystko (nie wiedzieć dlaczego) zazdrościcie im i dlatego takie głupoty wypisujecie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 06-10-2010, 12:30    Odpowiedz z cytatem

Szymek, a czego mam im zazdrościć? Tego że są traktowani jak smieci, chyba nie, jedynie co mogę być wkurzony tym, że kiedys po pracy taki jeden potrafił zaprosić na piwo, a teraz jest wielki "PON" i samochodzikiem do domciu czym predzej śmiga.
Zajrzyj do IC Kutno i sam zobaczysz i przyznasz mi rację, nie mówiąc mi że pisze głupoty.

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 06-10-2010, 12:36   

Szymek, Ja jako pasażer w TLK w stycziu jak usłyszałem co OPM gadał o tych co zostali w PR to włosy mi dęba staneły. Szczyt pogardy i prostactwa.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl