Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 28, 29, 30  Następny
Nowe trasy dla ED74
Autor Wiadomość

przewoz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Maj 2009

PostWysłany: 14-04-2011, 06:13    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mozliwe, ze na tej trasie mozna jechac 160?


Nie tylko "jasne, że tak", tylko po prostu jest to jedna z niewielu tras w PL, na której od wielu lat jest 160 na większości szlaku Smile

_________________
Le FleuR
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

snajper Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 29 Lis 2009

PostWysłany: 14-04-2011, 10:01    Odpowiedz z cytatem

Wczoraj dwie ED74 stały na zajezdni w płaszowie, z czego jedna stała z tyłu hali naprawczej i tydzień temu też tam stała, pewnie zepsuta.

_________________
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Markuson Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Sie 2010
Skąd: Kraków

PostWysłany: 14-04-2011, 20:28    Odpowiedz z cytatem

W Płaszowie? Nie pomieszało Ci się? Zajezdnia w Płaszowie jest PR i nic tam IC nie stoi. A z tyłu hali jak piszesz nie ma torów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

snajper Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 29 Lis 2009

PostWysłany: 18-04-2011, 11:54    Odpowiedz z cytatem

Zajezdnia IC (kiedyś Cargo) jest koło stacji Kraków Prokocim, tam stały. Prokocim jest koło Płaszowa. Na Płaszowie nie ma zajezdni IC. Więc chyba oczywiste, że nie stoi na zajezdni PR-ów.

_________________
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Dudzio Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Paź 2010
Skąd: Kobyłka

PostWysłany: 18-04-2011, 12:06    Odpowiedz z cytatem

Edyty nie wróciły na obieg do Białegostoku? Dwa dni temu była widziana jedna jadąca Rail Baltica w stronę Warszawy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

przewoz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Maj 2009

PostWysłany: 18-04-2011, 12:15    Odpowiedz z cytatem

Doraźnie EDyty mogą być puszczane na różne linie, o ile jakieś będą sprawne. A jest wiosna, więc może nieco im się porpawi.

_________________
Le FleuR
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

EP07Budyn Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Gru 2009

PostWysłany: 18-04-2011, 13:32    Odpowiedz z cytatem

Edyty jeżdżą do Terespola i Białej Podlaski z Warszawy. Obiegi mają tylko Kraków - Warszawa, Warszawa - Poznań, Warszawa - Terespol/Biała Podlaska, Kraków - Poznań przez Łódź. I tylko tam jeżdżą. Może się trafić jednorazowy przejazd promocyjny lub okolicznościowy ale nic poza tym.

_________________
Kolejarze wszystkich spółek łączcie się Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Markuson Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Sie 2010
Skąd: Kraków

PostWysłany: 18-04-2011, 14:23    Odpowiedz z cytatem

snajper napisał/a:
Zajezdnia IC (kiedyś Cargo) jest koło stacji Kraków Prokocim, tam stały. Prokocim jest koło Płaszowa. Na Płaszowie nie ma zajezdni IC. Więc chyba oczywiste, że nie stoi na zajezdni PR-ów.


Chłopie, wiesz że gdzieś dzwoni ale nie wiesz w którym kościele. Mieszasz tak że trudno Cię zrozumieć. Rzeszów też jest koło Płaszowa idąc Twoim rozumowaniem... Na drugi raz zapamiętaj, Płaszów to Płaszów a Prokocim to Prokocim. Jest "zajezdnia" w Płaszowie a lokomotywownia w Prokocimiu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 18-04-2011, 16:18    Odpowiedz z cytatem

Dudzio napisał/a:
Edyty nie wróciły na obieg do Białegostoku? Dwa dni temu była widziana jedna jadąca Rail Baltica w stronę Warszawy.


Na Białystok nie jeżdżą.

_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

snajper Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 29 Lis 2009

PostWysłany: 18-04-2011, 20:30    Odpowiedz z cytatem

@Markuson - Ja mieszkam i zawsze mieszkałem na północy Krakowa, wszystko co na południe od Wisły to już dla mnie prawie jak inne miasto, nie znam dobrze tamtych terenów.

Wracając do Edyt, to jechałem jakiś miesiąc temu z Krakowa do Łodzi przez CMK, patrzę peron obok stoi Edyta do Warszawy przez CMK i odjeźdża 20 czy 30 minut przed moim, No to sprawdziłem tylko czy też staje we Włoszczowej i skoro tak to wsiadłem aby potestować. We Włoszczowej wysiadłem i poczekałem na mój TLK do Łodzi. Jako, że pociąg ranny to było pełno pustych przedziałów, czyli 15x wygodniej i 100x bardziej prywatnie niż w tej Edycie. Prawdę powiedziawszy to nie wiem na co komu te Edyty. Wagony lepsze. Edyty wyleasingować koleją Śląskim albo jakim kolwiek innym.

_________________
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Markuson Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Sie 2010
Skąd: Kraków

PostWysłany: 18-04-2011, 20:50    Odpowiedz z cytatem

Oki, rozumiem. Więc wyjaśniłem, może niezbyt miło do końca za co przepraszam.
Co do ED to gdyby były mniej awaryjne i wygodniejsze to były by super. Dla maszynisty potrzeba tylko tempomatu i jazda rewelacja. Ale i tak uważam że gdyby spełniły wszystkie te moje życzenia to jazda nimi maksymalnie 3 godziny...
Co do Twojej jazdy to różnicy w czasie jazdy też nie było bo 31102 którym jechałeś miał rozkładową prędkość 160, a 38106 którym kontynuowałeś jazdę ma 150 czyli niezauważalna różnica. Komfort niepodważalny.
A leasing? Najpierw KŚ musiałyby chcieć, zresztą oni chcą mieć niskopodłogowe a ED74 niestety wysokie wejście jak cholera... Język Razz Zresztą już mają nowe PESO-ZŁOMY... Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

przewoz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Maj 2009

PostWysłany: 09-05-2011, 13:16    Odpowiedz z cytatem

Żali ciąg dalaszy...

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34864,9563035,_Nowe_pociagi_ciagle_sie_psuja__Przenosza_je_na_wschod_.html
Z artykułu cytuję tylko co najważniejsze i prawdziwe, bo reszta to tak średnio niestety...

W ciągu moich podróży, średnio 5-7 razy na 10 przejazdów są jakieś problemy, przeważnie drugi skład blokuje zasilanie pierwszego, tak że nic nie działa. A to nie wyruszy skład z Białej Podlaskiej, a to stanie na środku pola pod Siedlcami, a to w Łukowie na peronie - ot nasz chleb powszedni.

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34889,9560221,_Sniegu_i_mrozu_nie_bylo__a_PKP____jak_zwykle_.html

W dniu 06-05-2011 rozpocząłem podróż pociągiem TLK 11103 (rozkład jazdy) relacji Warszawa Zach -Biała Podlaska, zamierzałem odbyć ją na odcinku Warszawa Zach.-Siedlce (zgodnie z posiadanym biletem) . O godz. 17.20 pociąg wyruszył ze stacji Warszawa Zachodnia
(...)
O godzinie 20.08 opuściłem skład pociągu TLK 11103 nadal stojący na stacji Warszawa Wsch. i udałem się w dalszą podróż inną drogą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Henryk Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 13 Lis 2010
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: 09-05-2011, 15:47    Odpowiedz z cytatem

Chyba trzeba się cieszyć, że już ich nie zobaczymy na Warszawa-Łódź Razz Razz

Poza tym:
Skład, który jeździ na tej linii o 17.20 jest to nowa jednostka Bydgoskiej PES-y zakupiona za pieniądze unijne w 2007 lub 2008 roku na linię Warszawa - Łódź, nawet ma tabliczki opisujące to na bokach. Jednak ze względu na bardzo częste awarie została przeniesiona na tereny Polski wschodniej na mniej ważne trasy.

To nie jest prawda.

_________________
Szukam pracy w strukturach PKP w Warszawie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

piotr8 Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 15 Lis 2010

PostWysłany: 09-05-2011, 16:06    Odpowiedz z cytatem

W ciągu moich podróży, średnio 5-7 razy na 10 przejazdów są jakieś problemy, przeważnie drugi skład blokuje zasilanie pierwszego, tak że nic nie działa. A to nie wyruszy skład z Białej Podlaskiej, a to stanie na środku pola pod Siedlcami, a to w Łukowie na peronie - ot nasz chleb powszedni.

Jechałem 6 razy tym pociagiem relacji Warszawa Zach.- Biała Podlaska _Warszawa nigdy się nie zepsuł i zawsze punktualnie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

przewoz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Maj 2009

PostWysłany: 09-05-2011, 18:20    Odpowiedz z cytatem

Oczywiście w tym liście jest sporo wypaczeń. Ale powiedzmy, że nawet przesadził i będzie 5 razy "coś" na 15 przejazdów, to i tak wyjdzie sporo. Wszytsko zależy jak często jeździ.

_________________
Le FleuR
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 23 z 30 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 28, 29, 30  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl