Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Ipsos szuka ankieterów do pracy w pociągach
Autor Wiadomość

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 17-08-2010, 19:03    Odpowiedz z cytatem

normalne, to samo co roku;d na ostatnio chwilę, a jak do Warszawy się dzwoniło odpowiadali że prawdopodobnie mają już komplet a tak naprawdę jeszcze nikogo nie mieli. Ja dziś miałem szkolenie, na którym i tak niczego się nowego nie dowiedziałem, jedynie tyle że ma być jakaś kontrola z MI.

_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateusz123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lip 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 17-08-2010, 20:43    Odpowiedz z cytatem

U mnie też we Wrocławiu mówili coś o kontrolach, ale nic więcej. Macie może jakieś informacje na ten temat?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 17-08-2010, 20:48    Odpowiedz z cytatem

a czemu u was nie ma całych relacji? np. Wrocław-Przemyśl tylko Wrocław-Kraków? Ja nie mam Białystok-Warszawa tylko Białystok-Zakopane, całą trasę a u was inaczej?

_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateusz123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lip 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 17-08-2010, 20:50    Odpowiedz z cytatem

A tak to nie jest do końca. Z tego co wiem to mamy całe Hel,Kołobrzeg i Międzylesie, aha, jeszcze Przemyśl nocny.

[ Dodano: 17-08-2010, 20:51 ]
W Poznaniu to samo jeżdżą, to znaczy tylko fragmentami, do Szczecina/Świnoujścia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

filip39 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Maj 2010
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: 17-08-2010, 21:21    Odpowiedz z cytatem

Jak tak czytam to aż żałuję że mi jeszcze trochę do tej 18-tki brakuje to bym się na to pisał. W zasadzie fajna sprawa - kasa za jeżdżenie pociągami, spróbuję za kilka lat... Very Happy

_________________
2010 - 4564 km
2011 - 8993 km
2012 - 5090 km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 17-08-2010, 21:56   

Filip, ja mam 18-kę i co? I gówno za przeproszeniem, bo chyba w dupie mnie mają. Razz

siwiutki91 napisał/a:
do mnie też nie oddzwaniali ale jak komuś zależy to ich znajdzie tak jak to zrobiłem ja.


A jak Ty to zrobiłeś?
Powrót do góry

filip39 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Maj 2010
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: 17-08-2010, 22:04    Odpowiedz z cytatem

@mk1992 mimo wszystko spróbuję, a co! Very Happy

_________________
2010 - 4564 km
2011 - 8993 km
2012 - 5090 km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 17-08-2010, 22:16    Odpowiedz z cytatem

mk1992 napisał/a:


A jak Ty to zrobiłeś?


Zadzwoniłem do Warszawy, jakoś udało mi się wydusić imię i nazwisko Koordynatora który się tym zajmuje w mojej okolicy, w internecie troche posiedziałem znalazłem jego adres i numer, numer był nieaktualny więc wybrałem się do biura i tak jakoś się udało, uff;d więc jak się chce to naprawdę można;) może masz jeszcze jakieś szanse próbuj, dzwoń do Warszawy, poproś o dane koordynatora z Katowic może jeszcze kogoś potrzebuje bo ktoś wyleciał, może a nóż się uda. Powodzenia;)

aa tylko nie daj się zwieść tym jak Ci powie z Warszawy że nie dzwonią bo wszystkich mają, staraj się wyciągnąć imię i nazwisko a potem do internetu i szukaj Wink

_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Szymek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Gru 2007
Skąd: IC: Zakład Zachodni

PostWysłany: 18-08-2010, 00:33    Odpowiedz z cytatem

siwiutki91, A jakim pociągiem jedziesz (nr poc.) Generalnie wiem że w tym roku M.I. nie bada pociągów nocnych. W Poznaniu i Wrocławiu jest stacja zmian drużyn ankieterskich, może w Krakowie też...

Co do kontroli, to nie jestem pewien ale z tego co ja zrozumiałem to chodzi o kontrolerów BWK (Biurko Audytu i Kontroli Wewnętrznej spółki PKP Intercity S.A.) a że jest "ciepło" to kontrolerzy są w terenie, i dla tego jest ważne by mieć przy sobie 'uprawnienia' do bezpłatnego przejazdu (wpis do raportu z jazdy itd.)

p.s.
A jak u was 'jakość' szkolenia, bo u mnie babka mimo że bardzo się starała to i tak musiałem dużo powiedzieć ankieterom Mr. Green Mr. Green Mr. Green zwłaszcza mylili kody ofert z kodami zniżek Smile i generalnie pokazywali tylko bilety CIV i krajowe z kas PKP IC... wydaje mi się że dla osób "zielonych" (nie związanych z PKP) może być to trudne zadanie:) sam mój kolega z którym jadę jest już przerażony:P

Pozdrawiam;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Obleśny Szczur Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Cze 2010
Skąd: Łódź

PostWysłany: 18-08-2010, 09:18    Odpowiedz z cytatem

A ja mam takie pytanie do osób, które są już po szkoleniu: czy podczas tego spotkania podpisano z Wami jakieś umowy czy to wszystko jest "na gębę"?

_________________
Pozdrawiam, Jakub Rakus

Nic na siłę, weź większy młotek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

CSA Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lip 2008
Skąd: Medalikowo

PostWysłany: 18-08-2010, 09:40    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Co do kontroli, to nie jestem pewien ale z tego co ja zrozumiałem to chodzi o kontrolerów BWK (Biurko Audytu i Kontroli Wewnętrznej spółki PKP Intercity S.A.) a że jest "ciepło" to kontrolerzy są w terenie, i dla tego jest ważne by mieć przy sobie 'uprawnienia' do bezpłatnego przejazdu (wpis do raportu z jazdy itd.)


Kontrolerzy będą z Ministerstwa Infrastruktury. Podobno mają nawet chodzić z załogą i z nami, i patrzeć nam na łapki jak pracujemy. Ciekawe od kogo pierwszego usłyszą, żeby sobie usiedli i się nie w ... trącali Mr. Green

Do zobaczenia na szlaku Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 18-08-2010, 09:41    Odpowiedz z cytatem

Szymek mam 13502/3-31502/3 Wigry rel. Białystok-Zakopane-Białystok, więc badają w nocnych pociągach też frekwencje. A kontrola ma być z MI a nie z ICC.

[ Dodano: 18-08-2010, 16:33 ]
oczywiście ankiety te same co w tamtym roku;)

_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateusz123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lip 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 18-08-2010, 19:19    Odpowiedz z cytatem

Już mniej czytelnych i "papierocłonnych" nie mogli zrobić widzę;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

H3rlitZ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Lut 2010

PostWysłany: 18-08-2010, 19:59    Odpowiedz z cytatem

Złe nie są. Najfajniejsze i tak jest wysyłanie smsów o treści "JESTEM". Śmiech

mk1992 - ja też wysłałem CV, ale mnie kompletnie olali - rób jak siwy mówi, bo bez niego to ja bym mógł liczyć... wagony Śmiech

_________________
2010 : 24304 km.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

CSA Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lip 2008
Skąd: Medalikowo

PostWysłany: 24-08-2010, 13:01    Odpowiedz z cytatem

No i po zabawie. My 38504/83505, podobnie jak rok temu. Trasa była przeznaczona na jednego ankietera, a roboty czasem tyle, że ledwo kończyliśmy pociąg w Krzeszowicach. POZDROWIENIA dla niezwykle mądrej głowy z IC która wpadła na to, że "na krótką trase wystarczy jeden ankieter". Za rok chętnie bym typka wysłał na pisanie biletów w pojedynke, powodzenia ...

Drużyny luźne 100%, nawet się forumowicze trafiali Smile Niektórzy coprawda byli z lekka uprzedzeni, ale chyba dlatego że trafiali wcześniej na wolniejmyślących ankieterów i im się kontrola wydłużała Wink
Z ciekawostek należy dodać, że nie ma możliwości drukowania z terminali biletów na odcinku Jaworzno Szczakowa - DG Ząbkowice. Znaczy możliwość jest tyle, że przez ... Sosnowiec Gł Laughing Efekt był taki, że połowe czasu traciliśmy na pisaniu biletów i awanturach z tymi co mieli taki bilety wystawione w kasie i w pociągu się kapnęli że chyba przez Sosnowiec jest odrobinke dalej ( jakieś 20 km ) i 3 zeta drożej Smile

PS.
Nawet nie macie pojęcia jaką fantazje mają kasjerki w Krakowie wystawiając bilety np. do Koszalina. Kilometraż pół biedy, ale stacje pośrednie kompletne science fiction Smile

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl