Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Rewizor w PKP IC
Autor Wiadomość

Szymek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Gru 2007
Skąd: IC: Zakład Zachodni

PostWysłany: 19-05-2010, 18:45    Odpowiedz z cytatem

reru, Podobnie jak "TransKontrol" w Poznaniu Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Dave Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Mar 2008
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: 02-06-2010, 13:38    Odpowiedz z cytatem

Niestety, KPZ jeszcze istnieje, ale siedzibę podobno mają teraz w Będzinie (nie mieli już widocznie na tyle środków z okradania pracowników, żeby zapłacić czynsz w centrum Katowic za biura na Korfantego 2). I na całe szczęście kontrolą biletów w PKP PR (teraz PR) ani chyba innych firmach branży komunikacyjnej już się nie zajmują! Za to "ochrona" jeszcze jakoś im chyba zipie :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

CzarnyBohater Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 09 Lip 2009
Skąd: Cała Polska

PostWysłany: 02-06-2010, 20:16    Odpowiedz z cytatem

ciekawy temat Smile
kontrolerzy są i nas nawiedzają miejmy się baczności Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Iktorn Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2005

PostWysłany: 03-06-2010, 22:56    Odpowiedz z cytatem

Chyba faktycznie ciepło zaczyna się robić, to i kontrolerzy w teren ruszają Smile

Dziś, pierwszy raz chyba od 2 czy 3 lat, udało mi się spotkać kontrolera IC w pociągu EC Sobieski. Widać, że czasem jeżdżą. Przyszedł już po kontroli biletów przez drużynę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

nynuś Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 22 Lis 2010
Skąd: Tychy

PostWysłany: 06-01-2011, 02:50    Odpowiedz z cytatem

Ja dwa razy miałem kontrolerów jak jechałem EIC. 1 września jak jechałem do Warszawy EIC 4102 Pilskiem była para : Starszy gość i elegancka Pani w średnim wieku ale bardzo sympatyczna Smile Smile Nawet pogadałem z Nią Smile A drugi raz jak jechałem w grudniu EIC 6108 Górnik i Ci sami Smile Natomiast jak jechałem 14 grudnia Chopinem do Warszawy jechały dwie Panie i udało mi się dowiedzieć od kumpla który akurat tego dnia jechał za konduktora że te Panie to były kontrolerki handlowe Smile

_________________
PKP PLK - SWOJE KADRY BETONUJEMY PROFESJONALNIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

przewoz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Maj 2009

PostWysłany: 06-01-2011, 15:29    Odpowiedz z cytatem

Chyba na ten duet pan+pani trafiłem ostatnio w Odrze w kierunku Wrocławia. Wsiedli w Zawierciu, zrobili swoje i pewnie wrócili innym pociągiem.

_________________
Le FleuR
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fryl Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Sty 2011

PostWysłany: 16-01-2011, 21:08    Odpowiedz z cytatem

Starsi w drużynach zapamiętali na całe życie twarze kontrolerów. Nie mogą więc ich zaskoczyć bo kiedy jadą w pociągu to jest już musztarda po obiedzie. Rutynową czynnością drużyny konduktorskiej po ruszeniu ze stacji początkowej jest przejście przez cały skład i sprawdzenie kto jedzie. Oficjalnie sprawdzamy czy wszystkie drzwi zostały zatrzaśnięte. A nieoficjalnie rozglądamy się za rewizorami. Jeśli są to swoje obowiązki zaczynamy wykonywać "inaczej niż zwykle".
Nie wiem co jest wart kontroler pociągu nie mogący zaskoczyć drużynę. Powinni chyba ich wymienić, bo te same twarze od kilkunastu lat pasują do kontroli w pociągach jak kwiatek do kożucha. Bez efektownrgo zaskoczenia nie osiągno sukcesu. Jaki jest więc sen utrzymywania takich posad?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl