Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Następny
Demolka i dewastacja taboru PKP IC
Autor Wiadomość

Lady Makbet Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 12 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 29-04-2010, 15:15    Odpowiedz z cytatem

A oto propaganda PKP IC:

Awangarda polskich kolei, nowoczesność i komfort. Podróżuj tak jak lubisz!


_________________
Lady Makbet to typ kobiety, którą nieokiełznana ambicja prowadzi do zbrodni, a potem do wyrzutów sumienia.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

bartik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2009
Skąd: Kraków

PostWysłany: 29-04-2010, 15:42    Odpowiedz z cytatem

dzisiaj byłem i oglądałem wagony przy ul. Prądnickiej, niestety tak jak mówili przedmówcy nawet najgorsze wagony pasażerskie (wyłączając jakieś 10 które są spalone lub naprawdę zniszczone) są w lepszym stanie niż część aktualnie kursujących na liniach. W wolnym czasie wstawię zdjęcia. Wagonów dwuklasowych nie widziałem, ale sporo było z drzwiami odskokowo przesuwnymi które jeszcze są w dobrym stanie.

_________________
Klikaj codziennie:
http://infokolej.pl/viewtopic.php?t=3244
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

buuuuum Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Gru 2009
Skąd: Ełk

PostWysłany: 29-04-2010, 17:30    Odpowiedz z cytatem

QbaOSW napisał/a:
A później się dziwić, że składy TLK jeżdżą na 4 wagonach, a reszta stoi i niszczeje. Swoja drogą wolałbym, aby wyremontowane wagony jeździł ze składami i były zapełnione choćby w 40%, ale uniknęły by takiego losu

Im o to chodzi..."Niech zgniją,potem powiemy że nie mamy czym jeździć i cięcie w nowym rozkładzie na wyciągnięcie ręki"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pawcio Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Cze 2009
Skąd: Poznań

PostWysłany: 29-04-2010, 17:53    Odpowiedz z cytatem

Z dziennikarskiego zrodła na godzine 16 dowiedziałem sie ze na torach odstawczych trwa sprzatanie....Miałbym prosbe do tych co maja w miare blisko...czy moglibyscie zobaczyc na czym polega "owo" sprzatanie?? czy na koszeniu trawy zbieraniu papierków czy na generalnym sprzataniu wagonów sprawnych wywalaniu meneli wyworzenia smietniska oraz wyworzenia dobrych jeszcze wagonów????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawelW Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Wrz 2009
Skąd: Legnica

PostWysłany: 29-04-2010, 18:46    Odpowiedz z cytatem

buuuuum, A wszystko oczywiście za publiczne pieniądze czyli za nasze podatki ..

Przecz z betonem PKP IC !!! I ich kłamstwem Exclamation Beton


ps. a sprzątanie to tylko dla tego że ludzie zauważyli co tam się dzieje i była reakcja w mediach ..Więc muszą teraz stworzyc pozory że jednak nagle zależy im na wagonach za nasze pieniądze i je sprzątają ..Potem wykręcą się czymś w rodzaju że nie było kasy itd więc nie mogły jezdzic .
Póki co zastanawiają się nad tym co wymyślec jakie kłamstwo tym razem powiedziec by uniknąc zdenerwowania ludzi i pasażerów którzy będą się tłoczyc w 3 wagonach rozwalonych z 80 lat przez pół Polski na wakacjach i w maju ..Dla tego takie milczenie .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kowal331 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Gdansk

PostWysłany: 29-04-2010, 19:18    Odpowiedz z cytatem

PKP IC sprawia czasem wrażenie,że najchętniej to by pozbyła się całego kłopotu pt pasażerske przewozy dalekobieżne.Bo nawet pociągi kategorii EIC nie zawsze odpowiadają temu, czego oczekuje się od pociągu za przejazd którym płaci się średnio 100zł.Ciekawe co by było gdyby IC stało się firmą autokarową Śmiech ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

holdman Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2009
Skąd: Koszalin

PostWysłany: 29-04-2010, 21:52    Odpowiedz z cytatem

Zmieniłoby nazwę na Europa Express Śmiech

_________________
LOT- jesteś pod dobrymi skrzydłami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

bartik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2009
Skąd: Kraków

PostWysłany: 29-04-2010, 22:02    Odpowiedz z cytatem

Co do sprzątania to nic mi o tym nie wiadomo, ponad godzinę chodziłem dzisiaj po tych wagonach i spotkałem jedną osobę (żula), śmietnik był jak zawsze. Może później coś się zaczęło dziać, nie wiem tylko czy nie przenieśli jakiś wagonów, bo wyglądało jakby było ich mniej. Byłem tam przed 15.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 30-04-2010, 00:29    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nie wiem tylko czy nie przenieśli jakiś wagonów, bo wyglądało jakby było ich mniej. Byłem tam przed 15.

Zważywszy na logikę betonu PKP, nie zdziwiłbym się gdyby przetransportowali te wagony w bardziej ustronne miejsce, mniej dostępne dla osób postronnych. Upchną te wagony w jakieś krzaki, z dala od wścibskich forumowiczy i niedorzecznik Ney odtrąbi w mediach sukces.

_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pawcio Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Cze 2009
Skąd: Poznań

PostWysłany: 30-04-2010, 01:48    Odpowiedz z cytatem

ooo prosze tak przy okazji....czy ktos wie o jaki wagon chodzi - bo nie sugerowałbym sie zdjeciem....czy czasem nie o zieloną "jedynke" bo ostatnio była demontowana z sprawnych jeszcze czesci z kół itp.

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/383210,krakow-spalil-sie-wagon-intercity,id,t.html

W niedzielę, 18 marca straż pożarna zawiadomiła policję o tym, że na bocznicy kolejowej Kraków-Łobzów spalił się wagon osobowy pociągu InterCity.

Na szczęście był pusty, nie było żadnych ofiar. Policja czeka na ekspertyzy biegłych, którzy badają co mogło być przyczyną pożaru. Jak wiadomo bocznica ta jest ulubionym miejscem gromadzenia się osób bezdomnych. Być może oni właśnie spowodowali pożar.


[ Dodano: 30-04-2010, 01:56 ]
Tu bład gazety chodzi o 18 kwietnia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

snajper Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 29 Lis 2009

PostWysłany: 30-04-2010, 09:16    Odpowiedz z cytatem

@bartik - 2 klasowe stoją grzecznie na Kraków Płaszów, nie wiem jednak czy są tam zawsze, czy są używane bo rzadko tam bywam, ale jak parę razy byłem to były.

@kowal331 - To niech się IC pozbędzie ciężaru. PR chętnie przyjmie z powrotem pospieszne (oczywiście razem z przejętymi kiedyś wagonami i lokomotywami EP07-1xxx)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

khamul Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Sty 2010

PostWysłany: 30-04-2010, 13:13    Odpowiedz z cytatem

a czy ta dewastacja wagonów podpada pod działanie na szkode spółki a zarazem nadaje się do prokuratury?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 30-04-2010, 13:21    Odpowiedz z cytatem

khamul, jak najbardziej! Tylko obawiam się, że ws przekrętów w PKP prokuratura jak zwykle nie kiwnie nawet palcem.

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

H3rlitZ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Lut 2010

PostWysłany: 30-04-2010, 13:30    Odpowiedz z cytatem

Jest jakiś prawnik na forum? Złóżmy wniosek do prokuratury, wtedy zobaczą że muszą nas traktować poważnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

khamul Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Sty 2010

PostWysłany: 30-04-2010, 13:34    Odpowiedz z cytatem

w takiej sytuacji każdy obywatel ma prawo. ale lepiej ładwie to sformułować. nie zycze sobie żeby MOJA (w 1/40 000 000) firma działała w taki sposób!! te wagony pownny jeździć a nie być mieszkaniem dla żuli.
wczoraj mnie kumpel uświadomił że na to jest paragraf;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 14 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl