Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 105, 106, 107  Następny
Rozkład jazdy 2016/2017
Autor Wiadomość

robertrush Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Sie 2011
Skąd: Gorzów/Złocieniec

PostWysłany: 26-09-2016, 14:27    Odpowiedz z cytatem

Pociąg z Gorzowa do Gdyni o ile w ogóle wyjedzie to długo nie pojeździ ( remont estakady kolejowej, ma się zacząć w przyszłym roku ), chyba że, będzie startował z tymczasowego peronu przy ul. Teatralnej ( w co nie chce mi się wierzyć Śmiech )

_________________
Fundacja Ratowania Zabytków www.zabytki.org
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

przemek1984 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Kwi 2016

PostWysłany: 26-09-2016, 14:31    Odpowiedz z cytatem

Witam na forum. Przeglądając nowy rozkład zauważyłem, że od grudnia w Skierniewicach zatrzymają się pociągi IC Fredro i IC Ślęża do Wrocławia. Z ciekawostek dla innych miast to w Lublińcu zatrzyma się wieczorny EIP który odjedzie z Warszawy Centralnej o 19:05.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

robertrush Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Sie 2011
Skąd: Gorzów/Złocieniec

PostWysłany: 26-09-2016, 14:53    Odpowiedz z cytatem

" Moniuszko" Szczecin 5:50 - Stargard - Kalisz Pom. - Wałcz - Piła - Bydgoszcz 10:01 - Toruń - Kutno- Warszawa Centr. 13:30 - Łuków - Parczew - Lublin 16:58 - Pilchów- Tarnobrzeg- Rzeszów 19:47 - Przemyśl 20:59 Śmiech))) Śmiech

_________________
Fundacja Ratowania Zabytków www.zabytki.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rufi1302 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Maj 2015

PostWysłany: 26-09-2016, 14:53    Odpowiedz z cytatem

Dajcie link do tego Google Maps z tym rozkładem proszę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

robertrush Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Sie 2011
Skąd: Gorzów/Złocieniec

PostWysłany: 26-09-2016, 14:56    Odpowiedz z cytatem

Rufi1302,
wchodzisz na google maps, wpisujesz interesującą Cię trasę i wybierasz transport publiczny. Wyskoczą m.in. połączenia PKP IC.

_________________
Fundacja Ratowania Zabytków www.zabytki.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Khan34 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Mar 2015

PostWysłany: 26-09-2016, 14:57    Odpowiedz z cytatem

Według tego co podaje Google Maps to na Kraków - Katowice - Kraków zostaje to co teraz:

IC Szkuner/Ostrewa
TLK Centaurus
IC Przemyślanin (Orion)

Pytanie czy:

TLK Wolin i TLK Korsarz to dodatkowe pociągi wakacyjne?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

miłośnik Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 03 Kwi 2015

PostWysłany: 26-09-2016, 15:04    Odpowiedz z cytatem

robertrush napisał/a:
" Moniuszko" Szczecin 5:50 - Stargard - Kalisz Pom. - Wałcz - Piła - Bydgoszcz 10:01 - Toruń - Kutno- Warszawa Centr. 13:30 - Łuków - Parczew - Lublin 16:58 - Pilchów- Tarnobrzeg- Rzeszów 19:47 - Przemyśl 20:59 Śmiech))) Śmiech


hahaah obłęd. W ogóle to co oni planują to trzeba sobie jasno powiedzieć to jest zwykły dyletantyzm. Dwie trasy na południe zamknięte nr 7 i 8. Masakracja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rufi1302 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Maj 2015

PostWysłany: 26-09-2016, 15:13    Odpowiedz z cytatem

Mi wyskakuje brak rozkładu na ten dzień :-( Jak macie coś ciekawego dotyczącego stacji Konin,to napiszcie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

robertrush Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Sie 2011
Skąd: Gorzów/Złocieniec

PostWysłany: 26-09-2016, 15:15    Odpowiedz z cytatem

Khan34,
google maps pokazuje zarówno połączenia z aktualnego rozkładu, te które obowiązywały na wakacje oraz te które być może będą realizowane od przyszłego rozkładu. Jest tam sporo błędów, nazwy pociągów się powtarzają, np: Barbakan ze Szczecina o 9:03 oraz o 12:53.
miłośnik,
żebyś wiedziałSmile
Rufi1302, nie zmieniaj daty, zostaw na dzisiejszej. Wpisz sobie np: Konin - Poznań i wtedy wyświetli się Tobie lista połączeń na tej trasie.
Na czas remontu LK 7, pociągi z Wrocławia do Lublina ( "Bolko", Sztygar ") będą kończyły bieg w Dęblinie.

_________________
Fundacja Ratowania Zabytków www.zabytki.org


Ostatnio zmieniony przez robertrush dnia 26-09-2016, 16:04, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

DawidLBK91 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Wrz 2016

PostWysłany: 26-09-2016, 15:15    Odpowiedz z cytatem

xshopper napisał/a:
Faktycznie, właśnie sprawdziłem Google Maps! Są wszystkie czasy nowego rozkładu! Podaję dla Szczecin - Trójmiasto:
TLK Krasicki: Szczecin 5:07 - Gdynia 9:18, czas: 4:11
TLK Żuławy: Szczecin 7:18 - Gdynia 11:22, czas: 4:04, krócej o 28 minut!
TLK RYBAK: Szczecin 11:00 - Gdynia 15:16, czas: 4:16, krócej o 13 minut
TLK Żuławy: Szczecin 14:20 - Gdynia 18:20, czas: 4:00, krócej o 30 minut!
TLK Albatros: Szczecin 17:20 - Gdynia 21:28, czas: 4:08, krócej o 22 minuty!

Z powrotem:
TLK Albatros: Gdynia: 6:31 - Szczecin 10:49, czas: 4:18, krócej o 4 minuty
TLK Żuławy: Gdynia: 9:38 - Szczecin 13:42, czas: 4:04, krócej o 8 mniut
TLK Rybak: Gdynia 12:41 - Szczecin 16:57, czas: 4:15, krócej o 29 minut
TLK Gryf: Gdynia 16:29 - Szczecin 20:51 - czas: 4:22, krócej o 8 minut
TLK Krasicki: Gdynia 18:13 - Szczecin 22:16 - czas: 4:03.


Według tego co jest napisane na google maps ciekawie wygląda na tej trasie linia Kołobrzeg - Gdynia.
Wchodzi tutaj nocny Posejdon ( w Gdyni przed 2) oraz powraca późno wieczorny/nocny Ustronie Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 26-09-2016, 15:40   

Mam nadzieję, że to nie ostateczna wersja rozkładu. IC Ondraszek Bielsko-Biała - Białystok teraz jeździ "tam" w godzinach porannych a wraca wieczorem, wg nowej wersji w obie strony miałby być w ciągu dnia...
Powrót do góry

robertrush Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Sie 2011
Skąd: Gorzów/Złocieniec

PostWysłany: 26-09-2016, 16:22    Odpowiedz z cytatem

Znalazłem jeszcze nocne połączenie " Karpaty" z Krynicy/ Zagórza/ Przemyśla do Wrocławia i Gdyni ( przez Warszawę )
Szkoda, że pomorze zachodnie i środkowe dalej nie będzie miało bezpośredniego pociągu/ wagonu do Suwałk przez Olsztyn i Olecko. Przynajmniej mi nie udało się takowego znaleźć. Zresztą, jak pisałem wcześniej, nie wiadomo czy te pociągi w ogóle wyjadą. Nie udało mi się również wychwycić pociągu w segmencie TLK/IC do Legnicy i dalej do Zgorzelca.

_________________
Fundacja Ratowania Zabytków www.zabytki.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Khan34 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Mar 2015

PostWysłany: 26-09-2016, 16:31    Odpowiedz z cytatem

robertrush Tak zauważyłem że są nowe i stare pociągi. Tylko że np. obecny Centaurus z Świnoujścia który jest w Krakowie na 10:21 w nowym jest jako Korsarz a zmylił mnie z tym z Krakowa do Świnoujścia bo wygląda na to że Korsarz pojedzie w godzinach wakacyjnej Uranii a Centaurus jak dotychczas.

P.S. Zastanawia mnie ten TLK Wolin co to ma niby być i za co?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Atoman Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 28 Sie 2016

PostWysłany: 26-09-2016, 17:03    Odpowiedz z cytatem

Mimo wszystko poczekam spokojnie do pojawienia się rozkładu na stronie PLK. Już samo to, że pokazują się pod dzisiejszą datą nieistniejące jeszcze pociągi, daje do myślenia, że nie jest to jeszcze pewne źródło. Owszem, jest to pewne źródło przecieku, ale warto zwrócić uwagę na wiele niedociągnięć.

Na pierwszy rzut oka to dla mnie wygląda na mix rozkładu tegorocznego i sprzed dwóch lat. Przykładowo mamy powroty TLK Przemyślanin, TLK Łebsko, TLK Wydmy, TLK Bosman, TLK Wolin, czy TLK Uznam. Do tego jednak cały czas widnieją IC Orion, czy TLK Centaurus, które wręcz powielają niektóre ww. relacje. W przypadku "Przemyślanina" i "Oriona" mamy różnicę niecałej godziny, a trasę niemal identyczną. Nie wierzę, że oba zostaną uruchomione. Tak naprawdę do pełni szczęścia brakuje IC Bryza, IC Zefir, IC Pomorzanin i TLK Orkan i będziemy mieli wszystkie nazwy pociągów łączących południe Polski z Pomorzem lub sezonowców. Przecieki z innych stron mówiły nieraz zupełnie co innego, niż to, co mamy tutaj przedstawione. Widać, że pociągów jest coraz więcej, a i czas ma być jeszcze krótszy, ale na tym ucierpi oczywiście zestawienie, bo więcej niż standardowe 5 wagonów w pociągach IC zapewne nie będzie. Chyba, że w długodystansowcach, jak IC Szkuner.

Ja bym się generalnie jeszcze wstrzymywał z jakimiś analizami. Dzisiaj podano wyniki wielkiego konkursu na nazwy pociągów, a "Nautilusa" po drodze nigdzie nie ujrzałem. Być może jeszcze kilka dni i pojawi się coś na stronach PLK.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Wiśniowy Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Lip 2015
Skąd: Toruń

PostWysłany: 26-09-2016, 17:19    Odpowiedz z cytatem

Według google będzie taki kwiatek.
TLK POSEJDON
SZCZECIN - Trzebiatów - Kołobrzeg - Koszalin - Gdynia - Olsztyn - BIAŁYSTOK

Niezła trasa. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 22 z 107 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 105, 106, 107  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl