Praca na kolei
Odpowiedz do tematu

Temat: technik transportu kolejowegona maszynistę ?
a co to są związki S ? ja jestem zielony z tego ;P
jest szansa na maszynistę ? lub na konduktora >>>??

Temat:
Na maszynistę może być ciężko- nie słyszałem o nowych przyjęciach, ale na konduktora masz szansę o ile przejdziesz badania lekarskie

Temat: techniku trasnportu kolejowego
to ja mam jeszcze jedno pytanko Smile
co mam zrobić zeby mnie przyjeli na konduktora ?Wink

Temat:
Raczej pytanie, kiedy będzie nabór? Czy ktoś zna jakieś nawet nieoficjalne dane na ten temat?
Podobno ktoś pisał o naborze w PR Opole w Czerwcu?!?

Temat:
co ile jest taki nabór ???

[ Dodano: 13-06-2009, 11:44 ]
albo moze inaczej
na jakich stanowiskach moge pracować z kierunkiem techniku transportu kolejowego ??

Alf Płeć:Mężczyzna
Temat:
Gościu! skończyłeś kierunek i nie wiesz co po nim można robić?
Gratuluję wyboru.

Temat:
jeszcze go nie skończyłem ;p
a po za tym tak sie pytam !!

Temat: szukam pracy jako manewrowy
Przez 3 lata pracowałem w PKP Cargo ,ale niestety skonczyło sie zwolnieniem grupowym. Czy orientuje sie ktos gdzie mogłbym znalezc prace jako manewrowy, czy to przy towarowych,czy osobowych i takze u prywaciarzy.Ma sie rozumiec ze papiery na manewrowego mam Pozdrawiam kolejarzy

Temat:
Czołem.
Jak wyglądają przyjęcia na konduktora wagonu sypialnego? A poza jaki jest system pracy, wynagrodzenie itd.? No i najważniejsze: gdzie można się starać o przyjęcie?

Temat:
A że ja się spytam to takie rozgraniczenia są? Wg mnie czegoś takiego nie ma są konduktorzy ale albo pR albo IC. Jak się mylę niech ktoś mnie poprawi.
A w sprawie pracy na stronie PKP i konkretnych firm w dziale praca na kolei masz różne oferty. Pozdrawiam.


_________________
Walka o pociągi w Malopolsce trwa i trwać będzie. 4 czewca czarny dzień dla Kryniczanki i rekord Białej:(
Pozdrawiam rufio198
Przejechane km 62000 rok 2009 i 44420 w 2010
Temat:
No, ale czy konduktorzy podlegają pod IC czy jakaś inna firma się czymś zajmuje. A poza tym aktualne zostaje moje pytanie: system pracy, wynagrodzenie, obowiązki itd.

Temat:
Z tego co ja się orientuje to są "konwojenci" i należą do WARS S.A.

Temat:
Konwojenci to są w firmach ochroniarskich, które zajmują się konwojem cennym rzeczy. W wagonach sypialnych i kuszetach WARS są od kilku lat konduktorzy WARSu. I tyle :]

Alf Płeć:Mężczyzna
Temat:
Dave
a moim zdaniem to konwojuje się cenne rzeczy a nie "konwojem cennym rzeczy" - skoro jesteś taki dokładny Język

Temat:
Ale najcenniejsi na kolei są pasażerowie. Czyli my. Czyli nas powinni konwojować Smile


_________________
Walka o pociągi w Malopolsce trwa i trwać będzie. 4 czewca czarny dzień dla Kryniczanki i rekord Białej:(
Pozdrawiam rufio198
Przejechane km 62000 rok 2009 i 44420 w 2010
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl