Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Informacja dla kolejarzy
Autor Wiadomość

Modliszka Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 15 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 28-10-2008, 21:25    Odpowiedz z cytatem

gumis, mówisz tak, jakbyś na PKP pracował od wczoraj i w ogóle nie znał tzw. betonu. Myślę, że jednak doskonale wiesz do czego oni są zdolni w celu spacyfikowania niewygodnych czy niepokornych ludzi. Władza PKP uważa to forum za wywrotowe, a każdego kto śmie ich krytykować traktują jak śmiertelnego wroga.

Wachlarz szykan jest bardzo szeroki:
- pozbawienie premii,
- pomijanie przy podwyżkach,
- psychiczna presja,
- przeniesienie na odległy posterunek
- i inne.

_________________
Bądź szczery, a wyzwą cię od chamów i prostaków.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

robol Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Kwi 2008

PostWysłany: 29-10-2008, 10:39    Odpowiedz z cytatem

Tylko głupiec pogardza krytyką. Rzeczowa, merytoryczna uwaga podwładnych tylko pomaga. Nikczemnik będzie się z powodu krytyki mścił, ale prawda jest też taka, że PRAWDZIWA KOLEJ szumowiny wyrzuca poza nawias i wystarczy ciężko pracować a nagroda przyjdzie wcześniej lub później.
W jednym przypadku na sprawiedliwość czekałem pięć lat , ale satysfakcję miałem ogromną.
Gumiś masz rację, że Ślązak prawdy się nie boi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

szofer Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 01 Gru 2008
Skąd: Śląsk

PostWysłany: 01-12-2008, 20:18    Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie jesteś umoczony to władzy nie należy sie bać.
Ale sprzedawczyków u Nas dość dużo, więc i treści postów są już świadectwem ich lojalości i strachu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Dławik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Kwi 2008

PostWysłany: 05-12-2008, 12:14    Odpowiedz z cytatem

Nazwa wyświetlana-Dławik , co to takiego , ano narzędzie należące do infrastruktury kolejowej znajdującej się w torach , kto odpowiada za urządzenie o którym mowa , odpowiedz brzmi automatyk , i zbliżamy się do sedna sprawy , jak bym podał następne informacje tzn. zakład oraz sekcję , oraz nazwisko , imię , to bym prawdopodobnie przestał się udzielać na tym forum , które jest bardzo ciekawe , oraz rozwojowe , i pokazuje całą tą nasza śmieszną polską jeszcze kolej z jej całym betonem , brudem , oraz niektórymi ciekawymi ludzmi , szkoda że tych ,,fajnych'' jest tak mało . Ale wracając do tego , dlaczego człowiek woli woli na tym forum być pod ukrytą tożsamością ? odpowiedz brzmi bo jest naprawdę szczery, i do bólu rzeczywisty i gwarantuję że w pracy na pewno taką osobą nie jest wierzcie mi. Poza tym mógłbym podać swoje imię i nazwisko , nie boję się ani betonu ani swoich przełożonych , a tym bardziej kolegów , w każdej chwili mogę odejść przecież nic mnie w tej firmie nie trzyma (poza sentymentem) , może przez ten sentyment jeszcze pracuję Śmiech .To tyle co do jawności mojej na tym forum.

ps. A jeżeli kogoś interesują moje dane osobowe , proszę podać mejla z miłą chęcią napiszę Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 05-12-2008, 13:09    Odpowiedz z cytatem

Dławik, twoje dane osobowe nikogo tu nie interesują. No może z wyjątkiem twojego szefostwa gdy napiszesz coś niewygodnego dla betonu twojego zakładu lub sprzedajnych związkowców. Wtedy możesz być pewny, że zrobią śledztwo, jak to zresztą już wiele razy bywało po różnych publikacjach na forum...

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

jaga Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 30 Paź 2008

PostWysłany: 06-12-2008, 14:25    Odpowiedz z cytatem

Święte słowa Noema, U nas szaleją do dziś. Szok Shocked
Ale doły zakładowe są w porządku i do dziś zrywają boki Śmiech na słowo,,beton".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Zbych034 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Paź 2008

PostWysłany: 23-02-2009, 01:17    Odpowiedz z cytatem

Szaleją ale to pokazuje tylko, iż ich koniec się zbliża.
Szkoda tylko, iż załatwili już tyle osób.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gumis Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Sty 2008

PostWysłany: 06-03-2009, 07:57    Odpowiedz z cytatem

Mi dziś w nocy przyblokowano serwer na Aster!
Na razie brak reakcji i podania powodów ale mam nadzieję, że dowiem się komu ta moja skromna stronka przeszkadzała!
W pracy życzliwi mówią - "odstrzelą Cię" - przesadzają. Razz
Oni chcą aby strach był najlepszym powodem do wydajnej pracy - jakie to ma krótkie nóżki. Crying or Very sad
Pozdrawiam wszystkich niepokornych.

[ Dodano: 09-03-2009, 18:52 ]
PA!

_________________
"Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie"
Zbigniew Herbert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Andrew Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Mar 2009
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: 31-03-2009, 06:57    Odpowiedz z cytatem

gumis napisał/a:
Nie muszę się ani bać ani wstydzić za to co tu piszę!
W pracy maja mnie rozliczać za to jak pracuję a jak zaczną rozliczać za to co robię po pracy to będziemy sie z koniem kopać. Very Happy
Oni są jawni to i krytyka musi być jawna choć rozumiem niektórych obawy. Crying or Very sad
Liczę na admina i jego "popleczników", że nie pękną i bez nakazu mogą im tylko co najwyżej pogrozić palcem. Jak napiszę nieprawdę - to trudno wtedy będę się martwił jak to odkręcić a póki co pozdrawiam i licze na to, że choc tu mogę spotkać tych którym na "mojej" kolei zależy.


Też myślałem tak jak Ty lecz niestety bardzo się przeliczyłem.Mimo bardzo dobrej opinii w firmie wyrzucają mnie tylko dlatego że nie należałem do żadnych ze związków zawodowych i nie miał się kto za mną wstawiawić.Firmie zwisa czy jest ktoś dobrym pracownikiem czy nie . Znam z pracy leserów i pijaczków którzy tylko dzięki temu że są zrzeszeni pozostają w firmie mnie natomiast wylewają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gumis Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Sty 2008

PostWysłany: 31-03-2009, 19:56    Odpowiedz z cytatem

Tak widzisz jest ale przykro mi z takiego obrotu sprawy - mi dokuczają nie poczynania pracodawcy tylko związku zawodowego bo póki co to też jestem bezzwiązkowcem.
Poczekamy - zobaczymy ale jakby co to nie narzekam.
A mówią, że za PRL-u było źle a przecież teraz jest tak samo o ile nie gorzej.
Z tym tylko, że wtedy namawiali do jednej partii.

_________________
"Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie"
Zbigniew Herbert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Andrew Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Mar 2009
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: 01-04-2009, 08:35    Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteś niezrzeszony to miej się na baczności bo za taki grzech wyrzucają w Cargo pierwszej kolejności.Pięknie się zrymowało ale niestety dla mnie to przykra prawda. No cóż nasza cudowna demokracja to temat rzeka i jaka jest każdy widzi .Elity rządzą mediami,wymyślają tzw.autorytety które robią ludziom wodę z mózgu.Pokazały to ostatnie wybory.Jestem ciekaw jaka sytuacja jest u Ciebie w firmie??? Czy także zwalniają?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wizjoner 69 Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 25 Sty 2010

PostWysłany: 26-01-2010, 11:53    Odpowiedz z cytatem

syrenka, Umówiłbym się z Tobą na kawe ... Jak żyje , to na kolei nie spodkałem takiej ładnej dziewczyny ... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Rademenes Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Mar 2011
Skąd: Śląsk

PostWysłany: 29-09-2011, 07:38    Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam. Jest INWIGILACJA na forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl