Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 44, 45, 46  Następny
Stan epidemii
Autor Wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 04-03-2021, 23:37    Odpowiedz z cytatem

Nieodłącznym elementem nakręcania korona-psychozy jest robienie z ludzi idiotów. W procederze tym uczestniczą mainstreamowe media oraz tzw. autorytety.

https://wprawo.pl/katarzyna-ts-krolowie-covida/

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Olaf Skurvensen Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Lis 2012

PostWysłany: 05-03-2021, 21:58    Odpowiedz z cytatem

Tak informacyjnie: W Ełku Straż Miejska potraktowała gościa gazem za brak maseczki, poniżej macie linki:

https://www.youtube.com/watch?v=dkByRGn2eG0

https://www.youtube.com/watch?v=Xg5E3XjBotk

I jeszcze mam inne pytanie w związku z covidem, gdyby ktoś zechciał mi odpowiedzieć. Doczytałem się, że w pociągach z miejscami rezerwowanymi (tylko) dozwolona jest konsumpcja posiłków. Czy ktoś mi powie, dlaczego nie można konsumować posiłku w pociągu bez miejsc rezerwowanych, a z miejscami rezerwowanymi można, bo chyba nie ma wielkiej różnicy pomiędzy wnętrzem Impulsa KD, a FLIRT-a czy DART-a z IC?
A skoro jest dozwolona konsumpcja w pociągach z miejscami rezerwowanymi, to jaki sens ma zamykanie restauracji, barów etc.?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krog Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 31 Sie 2008

PostWysłany: 06-03-2021, 18:43    Odpowiedz z cytatem

Chodzi o WARS, żeby nie spowodować jego upadłości. Tak jakby WARS był instytucją niezbedną, której upadlość byłaby niepowetowana stratą dla narodu polskiego. A takna serio, to jest ratowanie zwiącholi i innych kacyków kolejowych.

_________________
Nie kupuję produktów Made in China
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 09-03-2021, 22:41    Odpowiedz z cytatem


_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 10-03-2021, 22:19    Odpowiedz z cytatem

Niemieccy „naukowcy” „odkryli”, że koronawirus przenosi się również poprzez pyłki roślinne. Odkrycie na progu wiosny znakomite. Zapewne powiązali to z liczbą kichających wówczas ludzi. Teraz należy czekać na powrót komarów, aby dowiedzieć się, że i te mało sympatyczne owady przenoszą wirusa. I tym sposobem z „pandemii” nie wyjdziemy nigdy!

https://www.rp.pl/Covid-19/210309352-Naukowcy-Pylki-przyczyniaja-sie-do-wzrostu-liczby-zakazen-koronawirusem.html

Dodajmy do tego zakaz pierdzenia, ewentualnie nakaz noszenia maseczek na dupie (w Chinach już grzebią ludziom w odbytach, będą grzebać i u nas) i mamy cyrk jakiego wszechświat jeszcze nie widział.

https://wprawo.pl/katarzyna-ts-covidowy-patyk-w-dupie/

Zaoranie tego świata i rozpoczęcie od początku wydają się jedyną nadzieją. Asteroido, przybywaj!

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Lady Makbet Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 12 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 11-03-2021, 19:38    Odpowiedz z cytatem

Noema napisał/a:
Przypominam, że sądy masowo uchylają mandaty nakładane za brak maseczki, gdyż rządowe rozporządzenia nie mają podstawy prawnej (w załączniku orzeczenie sądu z ostatnich dni). Tak więc nadgorliwi kierpocie niech nie szarżują i nie straszą pasażerów policją, bo ktoś może im utrzeć nosa.

Czas obalić mit obowiązkowych maseczek. Wbrew powszechnej opinii wprowadzenie właściwej delegacji do ustawy nie przesądziło sprawy. Maseczki jak były, tak nadal są dobrowolne. Dla wszystkich. Lub może poprawniej byłoby powiedzieć: dla tych, którzy tego chcą.

Maseczki są dobrowolne:
https://multimatum.pl/wpisy/maseczki-sa-dobrowolne/

_________________
Lady Makbet to typ kobiety, którą nieokiełznana ambicja prowadzi do zbrodni, a potem do wyrzutów sumienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 11-03-2021, 20:55    Odpowiedz z cytatem

Lady Makbet, świetna analiza prawna!

Wielogodzinne noszenie masek szkodzi zdrowiu. Już po 90 minutach noszenia maska staje się rozsadnikiem bakterii i wirusów. To, że w Polsce trzeba je nosić na świeżym powietrzu, jest skutkiem osobistego uporu Niedzielskiego. Nie wiadomo czy chodzi o upokorzenie gojów, czy też maski mają być widocznym symbolem „pandemii” i narzędziem kampanii zastraszania.

https://wprawo.pl/uwaga-zmiana-w-przepisach-o-maskowaniu-osoby-z-chorobami-neurologicznymi-ukladu-oddechowego-i-krazenia-zwolnione-z-nakazu/

A covidiotom już zwyczajnie odpierdala. Nie tylko kierpociom, także kierowcom autobusów. To skutek prania mózgów przez media głównego ścieku.

https://gazetawroclawska.pl/pasazer-mial-szalik-zamiast-maseczki-kierowca-wyrzucil-go-z-autobusu-i-wtedy-sie-zaczelo/ar/c1-15483648

Wyłącz TV, włącz myślenie!

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=394756#394756

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Olaf Skurvensen Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Lis 2012

PostWysłany: 12-03-2021, 12:51    Odpowiedz z cytatem

Wczoraj byłem w delegacji, na którą musiałem pojechać pociągiem i byłem świadkiem bardzo ciekawego zdarzenia.
Przed odjazdem jakiś koleś robił fotki Pendolina i Kierpoć przychrzanił się do niego o robienie zdjęć. Z samej tej utarczki słyszałem niewiele, ale Kierpoć wezwał SOK-istów i od tego momentu już obserwowałem, co i jak, zatem usłyszałem, ze Kierpoć przychrzania się do gościa mówiąc mu, że ma nieprawidłową zasłoniętą twarz. Zdziwiło mnie to bardzo, bo "fotograf" miał dokładnie zasłoniętą twarz, co prawda tylko kominem, ale aż do wysokości oczu. Kiedy przyszli SOK-iści, fotograf podszedł do nich, opuścił komin poniżej twarzy i pokazał im pod tym kominem ... prawdziwą maskę Śmiech
Chyba Kierpoć nieźle miał się z pyszna, bo natychmiast podał sygnał odjazdu i odjechał tym swoim Pendolinem, a SOK-iści po prostu sobie poszli ..., a koleś zaczął robić fotki Impulsa stojącego na sąsiednim torze (którym nota bene ja podróżowałem) Smile
I teraz zagadka - dlaczego Kierpoć przychrzaniał się do gościa, który - jak się okazało, miał właściwie zasłoniętą twarz? Oczywiście pomijam występujące w społeczeństwie różnice zdań w kwestii "nosić maski czy nie nosić", bo sam, jak już wspominałem, noszę maskę, gdy jest to niezbędne, nie noszę, jeśli nie trzeba ...
Odpowiedź na zagadkę brzmi: "Fotograf" wyglądał względnie niegroźnie i Kierpoć chciał mu "pokazać władzę" ... Myślę, że gdyby "Fotograf" nie miał w ogóle żadnej maski, a wyglądałby groźnie, Kierpoć zapewne udałby, że go nie widzi ...
Cóż, nie byłem tutaj stroną, lecz jedynie obserwatorem zaistniałego zdarzenia i nie skorzystam z #PozwijKierpocia ale mam pytanie, na które może ktoś z Forumowiczów zechce mi odpowiedzieć. Mianowicie, co ma Kierpoć do gościa chodzącego po peronie, który nie wchodzi do pociągu rządzonego przez tegoż Kierpocia i w ogóle nim nie jedzie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 16-03-2021, 22:07    Odpowiedz z cytatem

Nie będzie mandatów za brak maseczek w transporcie. Projekt Lewicy odrzucony

Przewoźnicy kolejowi czy autobusowi dalej nie będą mogli nic zrobić pasażerowi, który nie nosi maseczki. Projekt przepisów umożliwiających wystawienie mandatu odrzuciła Komisja Infrastruktury głosami PiS i Konfederacji.

Przewoźnicy autobusowi i kolejowi wielokrotnie zwracali uwagę na to, że żadne przepisy powszechnie obowiązującego prawa nie umożliwiają przewoźnikowi, ani kontrolerowi biletów działającemu w imieniu przewoźnika, usunięcia z pociągu z użyciem jakichkolwiek środków przymusu, podróżnego, który nie stosuje się do wprowadzonego obowiązku zasłaniania ust i nosa. W grudniu grupa posłów Lewicy wniosła projekt nowelizacji prawa przewozowego, która umożliwiałby nakładanie kar lub wyproszenie z pojazdu pasażera, który nie stosuje się do obowiązku zakrywania ust i nosa.

Więcej:
https://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/nie-bedzie-mandatow-za-brak-maseczek-w-transporcie-projekt-lewicy-odrzucony-101489.html

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 16-03-2021, 22:57    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W grudniu grupa posłów Lewicy wniosła projekt nowelizacji prawa przewozowego, która umożliwiałby nakładanie kar lub wyproszenie z pojazdu pasażera, który nie stosuje się do obowiązku zakrywania ust i nosa.

Lewicowe "el clasico" czyli przymusy, nakazy, zakazy i kary.

Różnica między lewicą a komunizmem jest jak różnica między ziemniakiem a kartoflem. Nazwa niby inna, ale w gruncie rzeczy chodzi dokładnie o to samo.

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 18-03-2021, 20:26    Odpowiedz z cytatem

Noema napisał/a:
Niech no mi tylko jakiś durny kierpoć KD zwróci uwagę i zacznie straszyć policją, że zamiast komina lub chusty powinnam mieć maseczkę (nieważne, że z podobnego materiału, ważne, że na uszach, bo głupi rząd tak ustanowił). Uprzedzam, że durnego kierpocia nagram komórką, nagranie upublicznię w internecie i narobię wstydu. A jak się mocno wkurwię to jeszcze durnemu kierpociowi wytoczę proces cywilny o odszkodowanie i zadośćuczynienie! Tak jak mali przedsiębiorcy wytaczają procesy karne i cywilne konkretnym pracownikom Sanepidu i konkretnym policjantom. Zachęcam, żeby każdy prześladowany pasażer pociągu brał przykład z prześladowanych przedsiębiorców! Nie skarżyć pracodawcy (np. KD) tylko konkretnego pracownika (kierpocia) – widmo wielu kar i odszkodowań finansowych za bezprawne działania, płaconych z własnej kieszeni, może przywróci rozum niektórym covidiotom.

O tym w poniższym vlogu. Osobiście znam ludzi, którzy wytaczają procesy konkretnym funkcjonariuszom policji i urzędnikom Sanepidu za bezprawnie nałożone mandaty karne i kary administracyjne, które zostały umorzone przez sądy. SOK-iści i nadgorliwi kierpocie niech to obejrzą, bo jak trafią na prawnie ogarniętego pasażera to się finansowo nie pozbierają. #PozwijKierpocia


_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 19-03-2021, 19:52    Odpowiedz z cytatem

Noema napisał/a:
Są tam te wszystkie pierdoły, o których w kółko ględzą oraz jest nakaz zasłaniania ust i nosa przy pomocy maseczek. Przy czym nie dowiemy się z tego rozporządzenia czym jest owa maseczka. Wiem, że teoretycznie wiadomo, problem jest taki jak ktoś zapyta choćby policjanta o definicję prawną. Nie ma, nie było, nie będzie. Kary też nie będzie, bo przecież te rozporządzenia mają wartość prawną papieru toaletowego.

Rozmowa z infolinią Ministerstwa Zdrowia w sprawie definicji maseczki, w odniesieniu do rozporządzenia narzucającego obowiązek noszenia maseczek.




_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 19-03-2021, 21:39    Odpowiedz z cytatem

Victoria napisał/a:
Osobiście znam ludzi, którzy wytaczają procesy konkretnym funkcjonariuszom policji i urzędnikom Sanepidu za bezprawnie nałożone mandaty karne i kary administracyjne, które zostały umorzone przez sądy.

Ja też znam. Między innymi mój rodzony szwagier wytacza proces babie z Sanepidu. Grozi jej 50 tys. złotych w ramach zadośćuczynienia za bezprawne nękanie.

Czas pobłażliwości dla milicji i innych służb nękających Polaków ewidentnie się skończył. Durni sokiści i kierpocie nękający pasażerów niech też mają się na baczności. Bo nie będzie litości!

Katokomunistyczny rząd PiS i wasi przełożeni umyją ręce. To wy z prywatnych kieszeni będziecie płacić ludziom odszkodowana i zadośćuczynienia za wasze bezprawne działania na służbie. Także za opóźnione z waszej winy pociągi i wymierne straty (utrata skomunikowania, spóźnienie do pracy etc.) jakie pasażerowie poniosą z tego tytułu. Zapamiętajcie to sobie!

#PozwijKierpocia


_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 19-03-2021, 23:03    Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś orientuje się w internetowym stanie rzeczy na temat sklepów, lokali, punktów itp., gdzie odmawiają obsługi z powodu braku szmaty na ryju?
Istnieje jakaś strona, gdzie ludziska mogą zgłaszać adresy i nazwy miejsc, które należy promować jako przyjazne kowidowej ciemnocie?
Pytam, bo żymiańskie szukajki, co oczywiste, jakoś słabo radzą sobie z frazą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Pirex Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lis 2005
Skąd: Kraków

PostWysłany: 20-03-2021, 14:23    Odpowiedz z cytatem

Noema napisał/a:
Czas pobłażliwości dla milicji i innych służb nękających Polaków ewidentnie się skończył. Durni sokiści i kierpocie nękający pasażerów niech też mają się na baczności. Bo nie będzie litości!

Katokomunistyczny rząd PiS i wasi przełożeni umyją ręce. To wy z prywatnych kieszeni będziecie płacić ludziom odszkodowana i zadośćuczynienia za wasze bezprawne działania na służbie. Także za opóźnione z waszej winy pociągi i wymierne straty (utrata skomunikowania, spóźnienie do pracy etc.) jakie pasażerowie poniosą z tego tytułu. Zapamiętajcie to sobie!

#PozwijKierpocia

Tak na szybko wygooglowałem parę artykułów prasowych dotyczących tego, o czym mówi Noema. Nie wszystkie takie sytuacje trafiają do mediów - jest to tylko czubek góry lodowej!

Osobiście deklaruję, że jeśli mój pociąg będzie opóźniony z winy kierpocia to wytoczę mu proces cywilny o odszkodowanie i zadośćuczynienie. Mało tego, będę do tego namawiał wszystkich pasażerów pociągu.

Dość terroru kolejowych covidiotów!

https://www.olsztyn.com.pl/artykul,koronawirus-awantura-w-pociagu-o-brak-maseczki-interweniowala-policja,30618.html

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/poznan/leszno-woj-wielkopolskie-dworzec-kolejowy-pasazerka-bez-maseczki-koronawirus/1h61v8y

_________________
KOLEJ tak - PKP nie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 46 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 44, 45, 46  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl