Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Archiwalne schematy stacji - LK 251, LK 208, LK 33
Autor Wiadomość

Aemnouz Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 04 Mar 2021

PostWysłany: 04-03-2021, 18:46   Archiwalne schematy stacji - LK 251, LK 208, LK 33 Odpowiedz z cytatem

Witam.
Dysponowałby ktoś może schematami, lub wiedział czy i gdzie takowe ew. można uzyskać, nieistniejących już dzisiaj stacji/posterunków (podkreśliłem te, na których by mi najbardziej zależało), przy czym bardziej by mnie interesowały starsze (najlepiej sprzed modernizacji, likwidacji czy dewastacji po 2000 r.):
- z nieistniejącej LK 251 Tama Brodzka - Iława Główna: Nowe Miasto Lubawskie, Kurzętnik, ewentualnie Bratian i Szramowo;
- zlikwidowanych stacji/posterunków z wschodniego odcinka LK 208 Działdowo - Chojnice: Płośnica, Klonowo k. Lidzbarka, ewentualnie Radoszki i Tama Brodzka;
- zlikwidowanych stacji/posterunków z północnego odcinka LK 33 Kutno - Brodnica: Szczutowo, Rypin, Kretki;

Bardzo zależałoby mi też na schematach stacji Działdowo sprzed modernizacji LK 9 (ok. 2010-2014 r.) i Brodnica sprzed likwidacji części torów ok. 2005 r.; ewentualnie byłbym również wdzięczny za cokolwiek ze zlikwidowanego wschodniego odcinka LK 209 Brodnica - Bydgoszcz Wschód, tj. odcinka Brodnica - Kowalewo Pomorskie.

Chciałbym odtworzyć jak w/w stacja/posterunki wyglądały na przełomie XX i XXI w., niestety większości nie da się już obecnie odtworzyć "z natury" "w terenie", w szczególności urządzeń SRK.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Olaf Skurvensen Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Lis 2012

PostWysłany: 05-03-2021, 22:01    Odpowiedz z cytatem

Spróbuj poszukać na chomiku, wpisz do wyszukiwarki "schematy stacji kolejowych chomikuj". Wiem, że tam można znaleźć jakieś schematy stacji z wcześniejszych lat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl