Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Egzamin na prawo jazdy

Za którym razem zdałeś egzamin na prawo jazdy?
1
35%
 35%  [ 37 ]
2
27%
 27%  [ 28 ]
3
15%
 15%  [ 16 ]
4
10%
 10%  [ 11 ]
5
5%
 5%  [ 6 ]
6
0%
 0%  [ 1 ]
7
0%
 0%  [ 1 ]
8
0%
 0%  [ 0 ]
9
2%
 2%  [ 3 ]
Głosowań: 103
Wszystkich głosów: 103

Autor Wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01-07-2019, 17:01    Odpowiedz z cytatem

Zmiany w egzaminach na prawo jazdy

Egzaminator w ciągu dnia będzie mógł przeprowadzić maksymalnie dziewięć egzaminów praktycznych na prawo jazdy kategorii B. Wyznaczane będą ponadto konkretne godziny egzaminu - takie zmiany w przepisach wprowadziło Ministerstwo Infrastruktury. Będą także ułatwienia dla osób niepełnosprawnych zdających egzamin praktyczny na kategorię AM. Rozporządzenie weszło w życie 1 lipca, ale część zmian zacznie obowiązywać dopiero za pół roku.

Więcej:
https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/egzaminy-na-prawo-jazdy-ministerstwo-informuje-co-sie-zmieni,949100.html

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 11-11-2019, 01:29    Odpowiedz z cytatem

Próbny egzamin na prawo jazdy. Pierwszy taki w Polsce

To pierwszy w kraju egzamin próbny na prawo jazdy w takiej formule. Chętni mają możliwość oswojenia się z samochodem egzaminacyjnym w kategoriach B, C oraz C+E. Koszt usługi jest niemal o połowę mniejszy niż opłata za rzeczywisty egzamin państwowy. Po próbie kursant dostaje nagranie z przejazdu. Od 1 grudnia egzamin próbny będzie można zdawać również na białostockich ulicach.

Czytaj więcej na tvn24.pl

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 12-03-2021, 14:20    Odpowiedz z cytatem

Od 17 lat zdaje egzamin na prawo jazdy. Oblał 192 egzaminy.

Mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego od 17 lat nie może przełamać fatalnej passy. 50-latek ma za sobą niemal 200 niezaliczonych egzaminów na prawo jazdy. W tamtejszym Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego stał się już prawdziwym celebrytą.

Więcej:
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-03-11/piotrkow-trybunalski-od-17-lat-zdaje-egzamin-na-prawo-jazdy-oblal-192-egzaminy/

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

pasqudek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Cze 2018

PostWysłany: 12-03-2021, 17:24    Odpowiedz z cytatem

Ankieta trochę nie przemyślania. Teorię zdałem za pierwszym razem, a jazdy za drugim. I co zaznaczyć? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Diken Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Lut 2012
Skąd: Szczecin/Radom

PostWysłany: 12-03-2021, 17:45    Odpowiedz z cytatem

No to już jest jakiś absurd, żeby od tylu lat nie móc zdać kursu na prawo jazdy...
Ale też prawda jest taka, że obecnie są trudniejsze egzaminy na prawo jazdy, a i kurs praktyczny nie jest łatwy w Polsce.
To zależy też od ludzi, bo jeden się wolniej uczy jeździć, a drugi szybciej się uczy. Do każdego kursanta powinno się inaczej podejść podczas kursu. Niektórym to sprawia trudność, a jeżeli dobrze się nie nauczą, to nie będą mieli zaliczone i nie zdają.
Zależy też jakiego ma się instruktora jazdy w samochodzie i jakie ma podejście do kursanta. A to ma znaczenie, bo trzeba się dogadać podczas kursu i jazdy.

Ja nie mam prawa jazdy, choć miałem kilka razy się wybrać na kurs, ale nie miałem nigdy samochodu, więc gdybym nawet poszedł i zdałbym na kursie, to i tak nie jeździłbym samochodem, bo go nie miałem i nie mam. A ważne jest, by już po otrzymaniu prawa jazdy jeździć samochodem, gdyż wtedy ktoś się jeszcze bardziej i lepiej uczy jeździć. Samo zdanie kursu na prawo jazdy to jeszcze nie poświadcza umiejętności jazdy. Trzeba prywatnie potem jeździć samochodem, o ile ma się ten samochód.

_________________
Kolejowa pasja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 11 z 11 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl