Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Dyskryminacja podczas badań
Autor Wiadomość

Michu9812 Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 25 Lip 2019

PostWysłany: 25-07-2019, 20:53   Dyskryminacja podczas badań Odpowiedz z cytatem

Hej, mam 14lat, właśnie rekrutuje do technikum na kierunek technik transportu kolejowego. Dostaliśmy skierowanie na badania w Katowicach. Przyszedł dzień na badania, poszliśmy, normalnie rejestracja. Były badania okulistyczne i laryngologiczne,z którymi bez problemu sobie poradziłem (Wszędzie dostałem zdolność do pracy) Potem na 9:15 były psychotesty, które do łatwych nie należały, ale przeszedłem bez problemu. Potem była ostatnia prosta, czyli badania profilaktyczne. Czekaliśmy na swoją kolej, nadeszła nasza kolej, wchodzimy, siadam obok niego i zaczyna się pytać, czy na coś poważnego choruję, czy biorę jakieś leki, mam odpowiada, że biorę depralin, on się pyta, co mi jest, mama odpowiada, że mam zespół Aspergera (Tak, naprawdę go mam), on mówi, to ja nie wiem, czy mogę mu dać zdolność. Zdenerwowałem się i zrobiło mi się bardzo smutno. Mama go próbowała przekonać, on się zastanawiał, czy mi da, jakby czekał, aż mama wyciągnie kopertę z pieniędzmi... Nawet moją mamę się pyta ile ważę i jaki mam wzrost... Jakbym miał zespół Downa.... Pewnie myślał, że ja jestem jakiś chory, nie spełna rozumu i nie poczytalny... Nawet sobie orzeczenia nie zażyczył, a mogłem to przecież zmyślić. Gdybyśmy mu nie powiedzieli o tym, to by dał mi zdolność... W ogóle nie spojrzał na wyniki z badań i testów psychologicznych, tylko ten Asperger go interesował, nie którzy odwoływali się już na poziomie badań okulistycznych, a ja wszystko przeszedłem że zdolnością, nie miałem żadnych forów, byłem traktowany jak zwykły człowiek... Oczywiście odwołaliśmy się do Warszawy, stąd moje pytanie do was, czy działał on zgodnie z regulaminem i czy mam jeszcze szansę na to, że Warszawa mi tą zdolność. Według mnie to jest zwykła dyskryminacja i traktowanie nie fer... Pozdrawiam wszystkich.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl