Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Wyjazd z Warszawy Wschodniej a Zachodniej
Autor Wiadomość

woodenhand759 Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 27 Paź 2018

PostWysłany: 27-10-2018, 18:20   Wyjazd z Warszawy Wschodniej a Zachodniej Odpowiedz z cytatem

Mam małe pytanko. Może trywialne dla wytrawnych podróżników, no ale zaryzykuję Very Happy
Otóż kupiłem bilet na pociąg, który zaczyna swój bieg w Warszawie Zachodniej. Zaklepałem sobie trasę od Warszawy Wschodniej do wybranego celu. Potem okazało się jednak, że bardziej komfortowo byłoby mi wsiąść już na początku trasy, czyli w Warszawie Zachodniej. Sprawdzałem ceny w internecie, okazuje się, że kwota za bilet jest taka sama, niezależnie od tego, czy wsiądzie się do pociągu w Warszawie Zachodniej (początek trasy), w Centrum czy dopiero we Wschodniej.
Gdybym więc wsiadł do pociągu w Warszawie Zachodniej i już na początku trasy nadarzyłaby się kontrola biletów, to czy istnieje ryzyko, że zapłaciłbym jakiś mandat czy cokolwiek w tym stylu, mimo iż ceny z Warszawy Zachodniej i Wschodniej są takie same?
Z góry dzięki za odpowiedzi!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 27-10-2018, 22:14   

Jest ryzyko mandatu, najlepiej bilet wymienić
Powrót do góry

krzychu12231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Lip 2009
Skąd: Poznań

PostWysłany: 27-10-2018, 22:51    Odpowiedz z cytatem

Gdybyś chciał przejechać poza stację przeznaczenia do stacji, do której cena jest ta sama to problemu nie ma - idziesz do konduktora po poświadczenie. Jeśli jednak chcesz rozpocząć podróż od stacji wcześniejszej to tak jak napisał Kolega przede mną - zostaje wymiana.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl