Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Likwidacja kolejnych kas biletowych
Autor Wiadomość

Leniwiec Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 10 Lip 2012

PostWysłany: 26-12-2012, 12:51    Odpowiedz z cytatem

Kasy KŚ na 100% sprzedają bilety PR, jak nie chcą to trzeba się upominać bo kasjerki mogą nie wiedzieć albo po prosto może im się nie chcieć.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kami Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 22 Wrz 2010
Skąd: żory

PostWysłany: 26-12-2012, 21:12    Odpowiedz z cytatem

W Żorach na dworcu PKP została zamknięta poczekalnia dlatego że nie ma już sklepu zoologicznego drzwi zabite blachą okna zabite płytami dworzec odstrasza podróżnych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

roman_bukowno
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 27-12-2012, 00:01   

Ale Panowie... Spójrzcie na to wszystko trzeźwo. Kasy były i będą zamykane. Mamy takie czasy. Myślicie że w Zachodniej Europie wszystko jest cacy? Będąc 6 lat temu w Niemczech, sam się zdziwiłem. Byłem na 11 stacjach i na każdym dworcu kasy pozabijane dechami!!!
W naszych czasach na mniejszych dworcach nie ma szans na to, że prowadzenie kasy biletowej będzie dochodowe. Czasy Komuny już się skończyły. Mamy kapitalizm. Te czasy już nie wrócą i nie biadolcie, że gdzieś w Żorach, czy Orzeszu kasa jest zamykana!

Niemcy na większości Stacji i przystankach, pozabijali (DOSŁOWNIE) kasy DYKTĄ! Z Tym, że po zamknięciu kasy pojawiły się na peronach biletomaty proste w obsłudze...
Powrót do góry

jackii Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 19 Sie 2012

PostWysłany: 27-12-2012, 00:54    Odpowiedz z cytatem

roman_bukowno, bo Niemcy nie chcą z kas korzystać...
Kupując bilet w kasie trzeba za to zapłacić 2 euro.

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

roman_bukowno
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 27-12-2012, 00:59   

jackii i dobrze! Ja będąc MK chciałbym aby wszystko wyglądało jak w latach 70, czy 80-tych. Jest mi przykro, ale patrząc na obecne czasy, gdzie pieniądz rządzi naszym życiem i prawami rynku, to w mniejszych miejscowościach powinno się je zamykać ustawiając w ich miejsce biletomat...
Powrót do góry

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 27-12-2012, 08:02   

Do tego, że kasy są zamykane, należy się przyzwyczajać. Ale, że PKP kurczowo trzyma się tych budynków, które są demolowane, niszczeją, stanowią wątpliwą reklamę dla miast/gmin gdzie się znajdują, miast przekazać je gminom, na których terenie leżą (często za długi) - tego nie potrafię zrozumieć.
Powrót do góry

Leniwiec Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 10 Lip 2012

PostWysłany: 27-12-2012, 11:24    Odpowiedz z cytatem

Ale ja nie rozumiem tego narzekania... bilet na pociąg regionalny można bez problemu kupić w pociągu, masz nawet większą pewność że dostaniesz prawidłowy bilet. Co do pociągów dalekobieżnych gdzie już może być większy problem (miejscówki) to nikt mi nie mówi że z Raciborza czy Żor jeździ dużo ludzi takimi pociągami. Jeszcze Rybnik zrozumiem bo to dość duże miasto, Czechowice i Pszczyna podobnie ale już raczej dlatego że ruch pociągów dalekobieżnych jest tam większy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kami Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 22 Wrz 2010
Skąd: żory

PostWysłany: 27-12-2012, 15:25    Odpowiedz z cytatem

Ja się już dawno przyzwyczaiłam że nie ma kasy biletowej na dworcu bo w Żorach kasy już nie ma od 3 lat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

OkOuKo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Sty 2018

PostWysłany: 13-09-2018, 15:20   Likwidacja Kasy KŚ w Czechowicach Dziedzicach? Odpowiedz z cytatem

...Kasy Biletowe KŚ działają na każdym głównym Dworcu Kolejowym oraz kilku Przystankach Osobowych w Województwie. Podobnie ma się rzecz z Kasą Biletową w Czechowicach Dziedzicach (Dwa okienka kasowe - przyp.red.), która - gdyby nie była również Kasą Konduktorską - już dawno by nie istniała. Mimo 2 czynnych okienek, kasa miesięcznie generuje wpływy na poziomie dziennego utargu kasy w Żywcu. Koleje Śląskie zastanawiają się nad likwidacją Kasy, wraz z przeniesieniem Kasy Konduktorskiej do Żywca lub Bielska Białej. Ostateczna decyzja ma zostać podjęta do grudnia...

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 14-09-2018, 14:56    Odpowiedz z cytatem

To by była głupota....Zlikwidowali wszystkie kierunki dojazdowe, a teraz jeszcze chcą kasę zlikwidować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

OkOuKo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Sty 2018

PostWysłany: 14-09-2018, 21:25    Odpowiedz z cytatem

Ale tam serio nie ma ruchu...a 2 okienka to głupota. 2 okienka to powinny być właśnie w Żywcu lub w Pszczynie, Tychach....a na pewno jedno w Katowicach Ligocie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 11 z 11 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl