Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Zarobki na kolei
Autor Wiadomość

Agawa Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 04 Lut 2017

PostWysłany: 04-02-2017, 13:05    Odpowiedz z cytatem

Z 20 letnim stażem ?Takie wszawe grosze za taką odpowiedzialność ?To ciekawe ile dostaje świeży dyżurny.Miałam możliwość zrobienia kursu i podjęcia pracy na w/w stanowisku ale za takie pieniądze to podziękuję.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Doni90 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Paź 2016

PostWysłany: 04-02-2017, 13:18    Odpowiedz z cytatem

Sądzę że około 2,4 -2,5 tyś ale nie chcę Cię skłamać. Możesz mi napisać na priv gdzie miałaś taką możliwość zrobienia kursu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Agawa Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 04 Lut 2017

PostWysłany: 04-02-2017, 13:29    Odpowiedz z cytatem

Dostałam propozycję pracy w PLK ale takie pieniądze przy takiej odpowiedzialności to kpina.Teraz już wiem dlaczego na rozmowie wokół tematu wynagrodzenia było milczenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Doni90 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Paź 2016

PostWysłany: 04-02-2017, 14:15    Odpowiedz z cytatem

I tak prosto z ulicy chcieli Cię przyjąść? To musieli być w desperacji, bo żeby ogarnąć to stanowisko to potrzeba niestety czasu w szczególności na większej stacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Agawa Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 04 Lut 2017

PostWysłany: 04-02-2017, 14:59    Odpowiedz z cytatem

Mam wykształcenie kolejowe.Dokładnie ruch i przewozy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

djdred Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Maj 2017

PostWysłany: 06-05-2017, 08:01    Odpowiedz z cytatem

Witam.
Kto mi podpowie ile zarabia na start i w późniejszych latach kierownik pociągu SKM Trójmiasto i PR w Pomorskim ?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

3000V Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2015

PostWysłany: 19-05-2017, 09:11    Odpowiedz z cytatem

A kto wie ile na start zarabia rewident taboru, na PKP lub u prywaciarza,....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 27-11-2017, 11:53    Odpowiedz z cytatem

Zarobki na kolei nie kuszą młodych pracowników.

Kolejarze i tramwajarze obchodzili w sobotę (25.11) swoje święto. W branży zatrudnionych jest kilkadziesiąt tysięcy pracowników. Oczywiście największym pracodawcą jest spółka PKP i jej 10 spółek zależnych. Ile można zarobić w tej branży?

Więcej:
http://www.wnp.pl/transport-kolejowy/zarobki-na-kolei-nie-kusza-mlodych-pracownikow,311687_1_0_0.html

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

garminiak Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Mar 2018

PostWysłany: 05-03-2018, 17:31   Na jakie zarobki mogę liczyć jako kierownik pociągu KM Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie, mam dylemat. KM otworzyło kurs na kierowników pociągu. Jestem już po badaniach, niby wszystko ok. Mam jedną wątpliwość. Jakie są zarobki otrzymuje kierownik pociągu. Proszę, napiszcie jak to wygląda bez uwzględniania wypisywania wezwań do zapłaty, a jeżeli je wystawiacie - to jaki to ma wpływ na pensję. Napiszcie proszę jak socjal czyli wszystko co w gotówce lub innych profitach można uwzględnić przy pensji np. talony na święta, trzynastki, premie, itp. Dzięki wielkie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

bert Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Kwi 2008
Skąd: chybie

PostWysłany: 08-03-2018, 02:53    Odpowiedz z cytatem

wystawienia nie wezwań do zapłaty dla kierownika pociągu to raczej sprawa wyjątkowa nie mająca wpływu na wynagrodzenie .Jeżeli chodzi o świadczenia socjalne poproś w kadrach o regulamin .Każdy pracodawca w tym KM ustala własny zgodny z prawem w uzgodnieniu ze związkami zawodowymi.

_________________
bert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 12-07-2021, 12:58    Odpowiedz z cytatem

Zarobki w PKP w 2021 roku. Tyle zarabia konduktor, maszynista, kasjer i inni pracownicy kolei. Sprawdź nowe stawki.

Zarobki na PKP w 2021 roku? Wbrew pozorom praca w PKP i innych przewoźnikach kolejowych w Polsce wcale nie cieszy się wielkim zainteresowaniem. Wolnych stanowisk jednak nie powinno brakować, bo w najbliższych latach na emeryturę ma przejść około czterech tysięcy maszynistów. Czy to zarobki odstraszają młodych? Sami oceńcie! Sprawdziliśmy, ile zarabia się na poszczególnych stanowiskach w polskiej kolei. Jak się okazuje, w PKP i innych przewoźnikach można zarobić całkiem przyzwoite pieniądze. Oto szczegóły!

Więcej:
https://nowosci.com.pl/zarobki-w-pkp-w-2021-roku-tyle-zarabia-konduktor-maszynista-kasjer-i-inni-pracownicy-kolei-sprawdz-nowe-stawki/ar/c4-15460500

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 28-07-2021, 16:59    Odpowiedz z cytatem

Podwyżki w branży kolejowej. Kto i ile dostanie?

Mediana zarobków maszynistów wynosi 6 160 zł brutto, średnie zarobki konduktorów to 3 740 zł brutto – podaje portal wynagrodzenia.pl. Pracownikom kolei należącym do związków zawodowych udało się w ostatnim czasie wynegocjować podwyżki. Kiedy i o ile wzrosną zarobki?

Czytaj więcej:
https://raportkolejowy.pl/podwyzki-w-branzy-kolejowej-kto-i-ile-dostanie/

_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 06-08-2021, 12:28    Odpowiedz z cytatem

Dyrektorzy w KD zarabiają ok. 15 tysięcy zł miesięcznie (przed zapowiadanymi podwyżkami wynagrodzeń). Tak wynika z oświadczenia majątkowego pana Patryka Hałaczkiewicza, który do czerwca br. był zatrudniony w KD na stanowisku dyrektora marketingu.

https://bip.katywroclawskie.pl/dokumenty/15750

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl