Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 367, 368, 369 ... 395, 396, 397  Następny
Rekrutacja na stanowisko maszynisty w PKP IC
Autor Wiadomość

Tomek30 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Cze 2016

PostWysłany: 25-02-2017, 12:44    Odpowiedz z cytatem

Baniok, mnie interesują konkretne informacje z samej spółki, a nie jakieś domysły i hipotezy. Co do KM to tam szukają głównie osób ze średnim technicznym, więc dla mnie lipa.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

elektryket22 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2015

PostWysłany: 25-02-2017, 22:38    Odpowiedz z cytatem

Na ten rok w Kolejach Mazowieckich planujemy dwa nabory na licencje. Dziesiąta seria licencji prawdopodobnie będzie ostatnim takim szkoleniem, przynajmniej w najbliższym okresie .

_________________
Koleje Mazowieckie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

bobek1523 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Lis 2016

PostWysłany: 26-02-2017, 08:08    Odpowiedz z cytatem

A ew dla ludzi z licencją byłaby możliwość podłączenia sie do grupy na świadectwo gdy tamci skończą licencje ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

harper55 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Maj 2016

PostWysłany: 27-02-2017, 11:07    Odpowiedz z cytatem

@elektryket22 wiadomo ile osób poszukują na kurs i kiedy będą dzwonić? Chodzi oczywiście o Koleje mazowieckie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 28-02-2017, 00:06    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Baniok, mnie interesują konkretne informacje z samej spółki, a nie jakieś domysły i hipotezy.


Dokładnie Very Happy. Sam Prezes Chraniuk ma do Ciebie dzwonić w tej sprawie Smile. A poważnie mówiąc nic nie wskazuje na to by PKP IC prędko organizowało kolejny kurs, w Centrali jak słyszałem szykują się na skorzystanie z opcji w umowie z PKP Cargo.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Baniok35 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Lut 2017
Skąd: Zabrze

PostWysłany: 28-02-2017, 09:38    Odpowiedz z cytatem

Dokładnie jest jak jak pisze Sheva.Poza tym znam jednego gościa IC z "góry" .Powiedział mi jasno,że nabór jakiś na pewno będzie ale na pewno nie w najbliższym czasie,najwcześniej na jesień.Więc jedyna szansa do IC jeśli masz uprawnienia maszynisty ,od biedy pomagiera,inaczej nie macie tam czego szukać,przynajmniej do jesieni.Opcja z KM wydaje się najbardziej sensowna.Poza tym jest to bardzo rozwojowa spółka o bardzo dobrych warunkach pracy i płacy.Tyle w temacie.Dziękuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jakubiec Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2012

PostWysłany: 28-02-2017, 09:51    Odpowiedz z cytatem

I znowu domysły i hipotezy, ale od tego jest te forum. Dajcie na tace i czekajcie, to, że nic nie wskazuje na to, że IC prędko nię będzie organizować kursów to nie znaczy, że jutro nie pojawi się ogłoszenie o szkoleniu, w końcu to jest kolej, a to do czegoś zobowiązuje. I co ma niby wspólnego ta umowa z Cargo na to, że by nie miało być w tym roku szkolenia Chyba wiecznie nie będą korzystać z ich usług, a jak by w tym czasie nikogo nie szkolili to po skończeniu umowy z Cargo powstała by dziura większa niż była. Zaprawde powiadam Wam szkolenie ruszy wcześniej niż myślicie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

en57-2000 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Mar 2011

PostWysłany: 28-02-2017, 10:03    Odpowiedz z cytatem

Baniok35 napisał/a:
Dokładnie jest jak jak pisze Sheva.Poza tym znam jednego gościa IC z "góry" .Powiedział mi jasno,że nabór jakiś na pewno będzie ale na pewno nie w najbliższym czasie,najwcześniej na jesień.Więc jedyna szansa do IC jeśli masz uprawnienia maszynisty ,od biedy pomagiera,inaczej nie macie tam czego szukać,przynajmniej do jesieni.Opcja z KM wydaje się najbardziej sensowna.Poza tym jest to bardzo rozwojowa spółka o bardzo dobrych warunkach pracy i płacy.Tyle w temacie.Dziękuję.

Jeżelu nabór ma być na jesieni, no to prawie tak jak zwykle, prawie co rok, bo ostatni był przecież w sierpniu, a sracie w banie jakby się coś stało trzebabyło zamknąć ten temat na wieki i dlaczego piszecie, że nie prędko, chyba przez ostatnie lata też co miesiąc nie robili kursów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

harper55 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Maj 2016

PostWysłany: 28-02-2017, 10:22    Odpowiedz z cytatem

byłbym wdzięczny o informacje na temat naboru do KM, kiedy będą dzwonić, ilu chętnych itp.
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomek30 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Cze 2016

PostWysłany: 28-02-2017, 10:23    Odpowiedz z cytatem

sheva17 napisał/a:

Dokładnie Very Happy. Sam Prezes Chraniuk ma do Ciebie dzwonić w tej sprawie Smile


Nie miałbym nic przeciwko Śmiech Skoro Ty i Baniok opieracie swoje wiadomości na podstawie realnych kontaktów z IC, to ok.

Baniok35 napisał/a:
Opcja z KM wydaje się najbardziej sensowna.Poza tym jest to bardzo rozwojowa spółka o bardzo dobrych warunkach pracy i płacy.


Wiem, ale niestety tam preferują osoby ze średnim mechanicznym/elektrycznym, ja technika w ogóle nie posiadam. Dlatego nie wiem czy jest w ogóle sens składać podanie.

en57-2000 napisał/a:
Jeżelu nabór ma być na jesieni, no to prawie tak jak zwykle, prawie co rok, bo ostatni był przecież w sierpniu, a sracie w banie jakby się coś stało trzebabyło zamknąć ten temat na wieki i dlaczego piszecie, że nie prędko, chyba przez ostatnie lata też co miesiąc nie robili kursów


W poprzednich latach były też nabory w okolicach grudnia/stycznia. Ale ok, wszystko wskazuje na to że takiego naboru tym razem nie będzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Batman1987 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Cze 2015

PostWysłany: 03-03-2017, 22:05    Odpowiedz z cytatem

W zakładzie poludniowym IC jakoś w połowie lutego chłopaki z własna licencją podpisywali umowy szkoleniowe na świadectwo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 03-03-2017, 22:39    Odpowiedz z cytatem

Jakiś indywidualny tryb?

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

bobek1523 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Lis 2016

PostWysłany: 05-03-2017, 13:03    Odpowiedz z cytatem

Za tydzień kończę egzaminem licencje w krakowie i licze, że też mi się uda jakimś cudem dostać do IC.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Yokus Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Cze 2015

PostWysłany: 16-03-2017, 08:20    Odpowiedz z cytatem

W KM nabory na 9 licencje już były, ponoć na 10 w czerwcu też już komplet.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mjohny87 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Mar 2017

PostWysłany: 16-03-2017, 13:48    Odpowiedz z cytatem

No cóż. Ja nawet nie dostałem telefonu od KM. Więcej naborów nie przewidują, więc drogę mam zamkniętą. Zastanawiam się, czy zrobić licencję na własną rękę. Słyszałem wiele głosów, że się nie opłaca, gdy nie ma gwarancji zatrudnienia...
Na stronie Warszawskiej Kolei Dojazdowej jest ogłoszenie na szkolenie maszynistów. Wiecie może, czy to jest dla osób posiadających licencję? Z treści oferty tego nie wywnioskowałem.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 368 z 397 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 367, 368, 369 ... 395, 396, 397  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl