Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 105, 106, 107  Następny
Rozkład jazdy 2016/2017
Autor Wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 10-01-2017, 13:02    Odpowiedz z cytatem

Ja bym na jej miejscu też nie wstał. Drużyna powinna znaleźć sobie inny przedział, w ostateczności nawet w 1 klasie (wyjątkowo). Chora sytuacja. Mogli wystawić miejscówkę w 1 klasy równie dobrze.
Ja ostatnio na trasie też miałem awarię ogrzewania i wszyscy się przesiedli z mojego wagonu do 1 klasy bez dopłaty. Kierowniczka sama o tym informowała i nawet wskazała miejsca - środek lub korytarz. Ja akurat znalazłem miejsce - ku mojemu zadowoleniu - przy oknie w kierunku jazdy. To jest kwestia drużyny i dyspozytora na ile pozwoli drużynie a na ile drużyna oceni sytuacje.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rafel Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Wrz 2015
Skąd: Linia 96

PostWysłany: 12-01-2017, 09:09    Odpowiedz z cytatem

Wie ktoś może co to za skład "TVN Media" z Warszawy do Krakowa? w info pasażer jest ujęty. z Warszawy Wsch. odj. 9.14 a w Krakowie Płaszowie jest na 13.50 Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

miłośnik Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 03 Kwi 2015

PostWysłany: 15-01-2017, 21:17    Odpowiedz z cytatem

EIC Morskie Oko ma straszne rezerwy czasowe, wiem , że to dodatkowy expres z zakopca do warszawy ale czemu jest na siłę trasowany na 2h30 to nie wiem, wczoraj nim jechałem z Suchej Beskidzkiej i do Warszawy Zachodniej przyjechał 15 minut przed czasem i stał 17 minut zanim przejechał na Centralną totalna bzdura podróż z Krakowa do Warszawy Zachodniej trwała nim 2h10 minut zamiast planowych 2h25. Zresztą jak zobaczyłem ten czas na plakacie od razu wiedziałem że jest na wyrost i sam się o tym przekonałem. Smile Ogólnie wyliczyłem że z Zakopanego do Warszawy można mu urwać dobre 35 minut. Odcinek Sucha - Kraków Płaszów jest też na wyrost jakieś 13 minut.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sebek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2005
Skąd: Bytom/okolice

PostWysłany: 21-01-2017, 10:16    Odpowiedz z cytatem

Od 8 kwietnia pojawił się w rozkładach: TLK Rawa, relacja Poznań - Ostrów - Katowice.

Poznań 6.40 - Katowice 10.56, od 8.04 w poniedziałki i soboty,
Katowice 16.32 - Poznań 20.35, od 9.04 w piątki i niedziele.

_________________
na forum od 2005 roku:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wlodek1956
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 22-01-2017, 12:08   

sebek napisał/a:
Od 8 kwietnia pojawił się w rozkładach: TLK Rawa, relacja Poznań - Ostrów - Katowice.

Poznań 6.40 - Katowice 10.56, od 8.04 w poniedziałki i soboty,
Katowice 16.32 - Poznań 20.35, od 9.04 w piątki i niedziele.

Witam Państwa czytając tą informację nasuwa mi się dowcip ze znanego polskiego filmu .. a we wtorki, środy i czwartki inne stacje obsłuży ( w oryginale sołtysa myszy opędzi ) , ale nie to mnie martwi obserwuję od zmiany rozkładu jazdy przedziwny cyrk na stronie IC w zakładce komunikaty , skala tego zjawiska sugeruje, że ktoś nie panuje nad sytuacją i ewentualny zakup biletu, plan podróży nie gwarantuje dojechania do celu w zakresie składu, czasu i .... nerwów i nie mam na myśli zdarzenia losowe czyli wypadki , ale w pozostałych sytuacjach ... nie kumam. Mam kilkadziesiąt lat i za komuny widziałem nie jedno ale to.... Hmm
Powrót do góry

kowal331 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Gdansk

PostWysłany: 22-01-2017, 17:19    Odpowiedz z cytatem

Patrząc na terminy kursowania TLK "Rawa" widzę,że PKP IC uczy się od linii lotniczych i kolei państw byłego ZSRR,gdzie kursowanie raz,czy dwa razy tygodniu jest standardem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Desiro2 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 27 Mar 2011

PostWysłany: 22-01-2017, 19:26    Odpowiedz z cytatem

Ta Rawa powinna kursować CODZIENNIE . Rozkład na linii kluczborsko-jarocińskiej to jakaś KPINA.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 22-01-2017, 23:10   

Jeśli mówimy o nowościach od 8.04, to rozpoczyna też (na bazie dotychczasowego TLK Łokietek Bydgoszcz - Wrocław) kursowanie TLK Beskidy Bydgoszcz - Wrocław - Rybnik - Bielsko-Biała. W weekendy od końca kwietnia do końca października wydłużony do Zakopanego przez Wadowice (tam w soboty, powrót w niedziele) jako TLK Halny.
A tak w ogóle to nazwy powinny się zmieniać co miesiąc albo lepiej - co tydzień, bo to jest jeszcze za mało skomplikowane.
Powrót do góry

ambrosia Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 05 Maj 2016
Skąd: Lubliniec

PostWysłany: 23-01-2017, 12:34    Odpowiedz z cytatem

TLK Rawa od Lublińca pojedzie na Gliwice czy na Bytom?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

robertrush Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Sie 2011
Skąd: Gorzów/Złocieniec

PostWysłany: 23-01-2017, 12:37    Odpowiedz z cytatem

Gliwice

_________________
Fundacja Ratowania Zabytków www.zabytki.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jajo31 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Sie 2012
Skąd: Gorzów

PostWysłany: 24-01-2017, 14:13    Odpowiedz z cytatem

Jechałem w ostatni weekend regio z Poznania do Kostrzyna nad Odrą i tu zdziwienie,1 krótki szynobusik i kilkuset chętnych na niego.Ścisk ogromny,przepychanie,wyzywanie się nawzajem,konduktor siedział w kabinie maszynisty bo nie byłby w stanie co stacje podchodzić do drzwi i odjazd robić.Odjazdy podawał z kabiny maszynisty,ciekawe czy tak można?Jakiś czas temu w piątki i niedziele jechały 2 łączone składy od jakiegoś czasu jedzie tylko 1.W dni robocze pod wieczór jedzie dodatkowy skład do Krzyża,w weekendy go nie ma.Czy nikt nie monitoruje tej trasy i nie widzi że podróż na tym odcinku wygląda prawie jak w Indiach czyli na zadeptanie się,szkoda że u nas na dachu nie można jechać-więcej osób by weszło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 24-01-2017, 14:25    Odpowiedz z cytatem

jajo31, to jest problem wielu spalinowych linii. Szynobusy z Wrocławia do Żar też bywają zawalone po dach, podobnie jak pociągi z Wrocławia do Drezna. Wielokrotnie jechałam na glonojada.

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 01-02-2017, 18:54    Odpowiedz z cytatem

Włoszczowa bis. Miejscowość pani premier z pociągiem międzynarodowym.

Brzeszcze nową Włoszczową? Niespełna 12-tysięczna miejscowość, z której pochodzi Beata Szydło, ma kolejowe połączenie międzynarodowe do Wiednia, Pragi czy Budapesztu. Od niedawna zatrzymuje się tam pociąg relacji Kraków - Bohumin. - To po prostu zbieg okoliczności - twierdzi minister infrastruktury.

Więcej:
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/brzeszcze-miedzynarodowy-pociag-adamczyk,27,0,2253851.html

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

krzychu12231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Lip 2009
Skąd: Poznań

PostWysłany: 01-02-2017, 20:17    Odpowiedz z cytatem

Media próbuję z tego od razu wielki skandal zrobić. Tylko o co? Gdyby to miał być jeszcze pociąg EIC to rozumiem, ale SILESIA to pociąg kategorii IC na odcinku krajowym. Więc, przynajmniej dla mnie, postój pociągu pospiesznego w 12-tysięcznym mieście nie jest niczym nadzwyczajnym, rzekłbym wręcz że jest powrotem do normalności.
Poza tym mieszkańcy będą zapewne korzystać z tego pociągu głównie w relacji do Krakowa i dalej wgłąb Polski, ruch międzynarodowy z tej stacji będzie miał znaczenie marginalne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 01-02-2017, 20:22    Odpowiedz z cytatem

krzychu12231, portal money.pl należy do antypisowskiej Wirtualnej Polski. Redagują go wychowankowie skrajnie antypisowskiego Tomasza Lisa:

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=364818#364818

Nie wiem jaki potencjał mają 12-tysięczne Brzeszcze, ale gdyby nie pani premier, która stamtąd pochodzi, nikt by się tym pociągiem nie zainteresował. W poprzednim rozkładzie jazdy EIC "Łużyce" zatrzymywał się we wsi Zebrzydowa (ok. 1,5 tys. mieszkańców wg Wikipedii) i nikt z tego sensacji nie robił.

_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 80 z 107 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 105, 106, 107  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl