Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 27, 28, 29  Następny
Bilet PKP IC przez Internet
Autor Wiadomość

kolej_ka Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 13 Sie 2014

PostWysłany: 08-06-2016, 10:02    Odpowiedz z cytatem

Czy w dalszym ciągu nie można kupić biletu w internetowej sprzedaży, korzystając z oferty Duża Rodzina?
Mimo iż regulamin mówi, że zniżki z tytułu z KDR obowiązują w 1 klasie, system wyświetla taki komunikat: >> w tej klasie nie obowiązuje wybrana zniżka <<
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rafel Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Wrz 2015
Skąd: Linia 96

PostWysłany: 08-06-2016, 16:03    Odpowiedz z cytatem

Jak kogoś stać na 1 klase to nie powinien jeszcze oczekiwać zniżek Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wlodek1956
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 12-06-2016, 05:27   bilet do Łeby

Witam serdecznie, mam dziwny problem niedługo wybieram się z Wrocławia do Łeby i planuje kupić sypialny jak rok i dwa lata temu no i tu IC coś namieszało na stronie kup bilet nie ma opcji sypialny pomimo , że taki wagon jeździ jest w rozkładzie i w dodatku z winy IC pusty bo nie ma jak kupić na niego biletu Twisted Evil na moje zapytanie przez formularz kontaktowy ( telefony wyłączone ) dostałem kretyńską odpowiedz , że nie ma sprzedaży bo jest odczepiany w Lęborku Question Twisted Evil masakra może czyta to forum ktoś z IC i zajmie się tym problemem ?
Powrót do góry

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 12-06-2016, 10:08    Odpowiedz z cytatem

Kup bilet do Lęborka, a dalej zwykła 2 klasa. Przecież to nie więcej niż godzina. Taki problem pomyśleć?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wlodek1956
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 12-06-2016, 15:21   

danio napisał/a:
Kup bilet do Lęborka, a dalej zwykła 2 klasa. Przecież to nie więcej niż godzina. Taki problem pomyśleć?

dzięki za radę Język a z myśleniem ja nie mam problemu , ten sypialny jedzie bezpośrednio do Łeby ale nie wg systemu sprzedaży biletów który jest walnięty. IC już mi odpisali, że przekażą sprawę do komputerowców Cool tylko kto policzy ile osób zrezygnowało z tej formy podróży .... wątek uważam za zamknięty. Pozdrawiam.
Powrót do góry

sympatyk Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 14 Lip 2008

PostWysłany: 03-08-2016, 12:01    Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie rób tego kupując bilet PKP Intercity. Możesz zapłacić dwa razy więcej.

PKP Intercity zachęca klientów do kupowania biletów za pomocą strony internetowej. Im wcześniej go zarezerwujemy, tym większa szansa na tańszą podróż.
Kupując bilet za pośrednictwem strony Intercity.pl trzeba uważać na pewną cechę interfejsu użytkownika, która może skończyć się dodatkowymi kosztami.

Więcej:

http://next.gazeta.pl/next/7,151243,20487673,nigdy-nie-rob-tego-kupujac-bilet-pkp-intercity-mozesz-zaplacic.html#BoxBizCz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 05-10-2016, 08:41    Odpowiedz z cytatem

Bilet przesiadkowy na intercity.pl ma być dostępny z końcem 2016 r.

Co trzeci pasażer kupujący bilet na pociągi spółki PKP Intercity kupuje go za pośrednictwem Internetu. Liczba ta z pewnością byłaby większa, gdyby drogą elektroniczną można było kupić bilet na relacje łączone. Obecnie jest to niemożliwe.

O to, kiedy PKP Intercity udostępni taką możliwość za pośrednictwem portalu intercity.pl, pytała Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa posłanka Iwona Arent w interpelacji.

Więcej:
http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/bilet-przesiadkowy-na-intercitypl-ma-byc-dostepny-z-koncem-2016-78430.html

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 22-11-2016, 11:40    Odpowiedz z cytatem

IC wciąż bez nowego systemu sprzedażowego

Były już prezes PKP Intercity Jacek Leonkiewicz jeszcze w 2015 roku zapowiadał zmiany w systemie sprzedażowym przewoźnika. Pasażerowie w 2016 roku mieli zyskać dużo więcej funkcjonalności niż jest to obecnie. U schyłku obecnego roku PKP Intercity twierdzi, że nadal pracuje nad stroną internetową. Z kolei UTK mobilizuje przewoźników, by wreszcie zaczęli sprzedawać wspólnie bilety oraz na relacje łączone.

Czytaj więcej:
http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/ic-wciaz-bez-nowego-systemu-sprzedazowego-79103.html

_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

FiuBzdziu Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 17 Gru 2016

PostWysłany: 17-12-2016, 13:20   System e-IC Odpowiedz z cytatem

Zdaje się, że wraz ze zmianą rozkładu Intercity "udoskonaliło" swój algorytm przydzielania miejsc.
Od 3 lat jeżdżę regularnie Waw-Wro-Waw (Ślęża, Teleexpress..) i nigdy nie było problemu z zakupem biletu na miejsce przy oknie. W tym tyg kupuję bilet na Ślężę i Asnyka i ...brak miejsc przy oknie.
Przydzieliło mi 2xśrodek w 4 wagonie. W trakcie obu przejazdów okazało się że dalsze wagony jadą prawie puste a czwórki nabite do nieprzytomności.
Algorytm chyba dotychczas działał tak, że wypełniał kolejno wagony (co notabene jest bez sensu przy Darcie czy Pendolino..) ale przy wskazaniu okna a braku takowego w "zaczętym" wagonie" przerzucał do kolejnego (?).
Teraz, jak to określili w infolinii; "system e-IC, przydziela miejsca wg określonego algorytmu, który został zapisany w systemie rezerwacji. W momencie zakupu biletu w rozpoczętym przedziale gdzie miejsca przy oknie zostały już sprzedane system wyświetla komunikat o braku wolnego wskazanego miejsca"
Czy jest tu ktoś z PKP Informatyka? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kolejoman2 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Gru 2010
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

PostWysłany: 19-12-2016, 13:32    Odpowiedz z cytatem

Dlatego chyba najlepiej wybierać konkretny numer wagonu i miejsce. Razz

_________________
Pozdr.
Grzesiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

marillion Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Lip 2015

PostWysłany: 21-01-2017, 18:03   Zakup biletu w systemie E-Ic.Wagon z miejscami do leżenia. Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie Wszystkich forumowiczów.Mam pytanie czysto techniczne.Chcę kupić 2 bilety w wagonie z miejscami do leżenia[przedział 3-osobowy z poscielą,opłata jak za miejsce w przedziale 4-os z pościelą[63zł bilet dodatkowy].Jezdzi taki wagon, pociag Ustronie Kołobrzeg -Kraków głównyPrzy zaznaczeniu w E-IC kupna 2 biletów i zaznaczeniu dół,wybija mi dwa miejsca na dolę ,ale wiadomo ,że w przedziale 3-osobowym jest jeden dół,czyli kupię 2 miejsca na dołe,ale każde w innym przedziale.Nie widzę w systemie e-Ic opcji kupna 2 biletów i zaznaczenia dół i środek w jednym przedziale,czyli muszę kupić oddzielnie dwa bilety[najpierw dół i następnie środek tak?.Kupuję najpierw przykładowo wagon 30 miejsce 12 [dół] i potem drugi bilet wagon 30 miejsce 14 środek,wciskając opcję rezerwacji obok miejsca już zajętego Tak?.Proszę o porady jak to zrobić w E-IC.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzychu12231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Lip 2009
Skąd: Poznań

PostWysłany: 21-01-2017, 19:36    Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak w składach zespolonych, ale w wagonach z przedziałami nic się nie zmieniło, system sprzedaje tak jak w poprzednim rozkładzie, absolutnie nie wyświetla się brak wolnego wskazanego miejsca w przypadku zarezerwowania obu miejsc przy oknie.

Natomiast co do pytania marillion to z ciekawości zrobiłem próbę i przy próbie zakupu 2 biletów na dolne miejsca w przedziale 3-osobowym właśnie w tym pociągu z automatu przydziela mi dolne i środkowe, nic nie trzeba kombinować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tender Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Gru 2013

PostWysłany: 01-02-2017, 20:22   Pendolino: wifi w pociągach, zmiany w kupnie biletów online Odpowiedz z cytatem

Fragmenty długiego panegiryku na cześć PKP IC:

Przedstawiciele zarządu PKP IC zapowiadają dalsze udogodnienia dla pasażerów oraz atrakcyjniejsze usługi. Prezes Chraniuk na pierwszym miejscu wymienił „bliską możliwość” zakupu online biletów obok siebie (obecnie rodzina lub znajomi, podróżujący razem, mogą być rozrzuceni po różnych siedzeniach) oraz dostęp do wi-fi w pociągach Pendolino.

W pierwszej połowie roku planowane jest też wdrożenie zakupu biletów z różnymi zniżkami
w jednej transakcji, wprowadzenie nowych połączeń międzynarodowych oraz poszerzenie oferty biletowej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 02-02-2017, 08:44   

W pierwszej połowie roku? Którego roku? Ile lat już to słyszymy, ilu prezesów to już powiedziało...
Powrót do góry

krzychu12231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Lip 2009
Skąd: Poznań

PostWysłany: 02-02-2017, 15:38    Odpowiedz z cytatem

Do końca zeszłego roku miała być dostępna możliwość zakupu biletu z przesiadkami..... i co?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 16 z 29 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 27, 28, 29  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl