Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Kurs na licencję maszynisty - Szczecin
Autor Wiadomość

Adam88x Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Sie 2015

PostWysłany: 12-08-2015, 23:48   Kurs na licencję maszynisty - Szczecin Odpowiedz z cytatem

Witam.

Obserwuję forum od pewnego czasu i sam też zamierzam zacząć pracę na kolei. Składałem już papiery do PKP Intercity ale niestety nie udało mi się dostać na szkolenie na licencję i świadectwo. Pewnie też przez to, że cały czas pracuję i nie byłem zarejestrowany w urzędzie pracy. Słyszałem, że łatwiej jest dostać się do jakiejkolwiek spółki poprzez posiadanie już licencji maszynisty. Rozpoznałem trochę rynek w zachodniopomorskim i zanosiło się że nie ma możliwości tu na miejscu zrobić takiego kursu, pozostaje Warszawa albo Gdańsk. Jakiś czas temu znalazłem jednak firmę w której będzie taki kurs przeprowadzony. Ogólnie jest już podany termin rozpoczęcia tego szkolenia i o ile ludzie pozapisywani się nie wykruszą to kurs się odbędzie. Może ktoś z Państwa myślał o takim szkoleniu i szukał możliwości zrobienia takiego kursu tu na miejscu w Szczecinie to podam tutaj namiary: (Nie wiem czy mogę podać tutaj adres strony internetowej, więc podam tylko nr telefonów)

tel/fax. 91 - 317 54 33
tel. kom. 609 235 655

Napisze od razu, że nie zajmuje się reklamą tego kursu ale sam bardzo bym chciał aby była wystarczająca liczba chętnych na szkolenie i kurs się odbył planowo.

Pozdrawiam
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

szczecin84 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Gru 2014

PostWysłany: 19-08-2015, 11:35    Odpowiedz z cytatem

dowiadywałem się, że sam kurs kosztuje 6000 zł - gdzie PR Poznań 3500, a WCE Warszawa 4900. Cena trochę z kosmosu....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Adam88x Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Sie 2015

PostWysłany: 07-09-2015, 10:50    Odpowiedz z cytatem

szczecin84 napisał/a:
dowiadywałem się, że sam kurs kosztuje 6000 zł - gdzie PR Poznań 3500, a WCE Warszawa 4900. Cena trochę z kosmosu....


Kurs + egzamin... No tak cena wydaje się być sporo większa ale pewnie wiąże się to z tym, że jest nie duża liczba chętnych.
Z tego co mi się udało dowiedzieć to jest to jedyna możliwość zrobienia tego kursu na licencję w Szczecinie i okolicach.

Nie ma żadnego innego sposobu, więc w moim przypadku jest to obecnie jedyna szansa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomek-Gliwice
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 07-09-2015, 11:43   

Jak zrobisz licencję to twoje szanse na rekrutacje na staż rosną o wiele bardziej. Tylko trzeba się liczyć z przeprowadzką nawet do innej części kraju. Dużooo się gada że maszynistów będzie potrzebne coraz to więcej. Odejścia na emeryturę, itp. średnia wieku ponad 50 lat. Tylko coś z tymi rekrutacjami na staż trochę trudno.... a w Ickach przez pierwsze dwa lata 1300 na rękę na stażu...
Powrót do góry

LoloPendolo
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 07-09-2015, 13:57   

Tomek-Gliwice, bez przesady z tymi dwoma latami Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl