Przechowalnie bagażu
Odpowiedz do tematu

Temat:
obiezykraj napisał/a:
ponawiam swoją prośbę do osóbz Bielska Białej, czy na tym dworcu głównym są przechowalnie bagażu, czy samoobsługowe skrytki?


Aktualny spis skrytek i przechowalni bagażowych można znaleźć tutaj i tutaj


_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą! Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!
Temat:
DZIĘKI ! Smile

Temat:
PKP Intercity otworzyło na Dworcu Centralnym stacjonarną przechowalnię bagażu

Tuż przed świętami, w Galerii Środkowej Dworca Centralnego, PKP Intercity otworzylo własną przechowalnię bagażu. W tym samym miejscu działa także stacjonarny punkt obsługi przesyłek konduktorskich, który - po remoncie - wrócił do dawnej lokalizacji..

Przez wiele ostatnich miesięcy na Dworcu Centralnym bagaż można było zostawić tylko w elektronicznych skrzynkach. Teraz pasażerowie mogą korzystać ze stacjonarnej przechowalni, którą obsługuje PKP Intercity. I to w atrakcyjnej cenie. Koszt pozostawienia rzeczy jest zryczałtowany. Niezależnie od wielkości bagażu, od każdej sztuki wynosi 7,10 zł za dobę.


źródło: intercity.pl

Temat:
Witam. Wie ktoś ile kosztuje przechowalnia bagażu na dworcu we Wrocławiu? Słyszałem, że w trakcie Euro 2012 była ponoć horrendalnie droga, ale czy uległo to zmianie?

Temat:
Myślę, że w Szczecinie Gł. jest przechowalnia bagażu. Ale ja jeszcze nie miałem okazji korzystać z przechowalni.


_________________
Kolejowa pasja.
Temat:
Czy ktoś się orientuje czy w Gdyni Głównej jest przechowalnia lub skrytki bagażowe ?

Temat:
Witam,
owszem w Gdyni Gł. są samoobsługowe skrytki bagażowe ale również w "pomieszczeniu" pań obsługujących WC można zostawić bagaże . Opłata niższa -tyle, że bagaże zostawia sie "luzem" w tymże pomieszczeniu .Oba te przybytki na poziomie -1 dworca .
Pozdrawiam

Temat:
Czy ktoś się może orientuje czy w Szczecinie na Głównym znajduje się przechowalnia bagażu albo szafki bagażowe? Z góry dziękuję za odpowiedź Smile

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl