Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Praca dla frajerów
Autor Wiadomość

Renia Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 01 Wrz 2006
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 15-08-2012, 23:41   Praca dla frajerów Odpowiedz z cytatem

Ogłoszenie:
http://www.heliosnh.pl/aktualnosc.do?id=2496

Ciekawe ilu lemingów na to złapią?

Helios S.A. jest częścią Grupy Agora S.A., wydawcy "Gazety Wyborczej":
http://www.agora.pl/agora/0,114272.html

_________________
Ze złem nie powinno się w żaden sposób koligacić, ale omijać je szerokim łukiem.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

atomek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Lut 2012
Skąd: Opole

PostWysłany: 16-08-2012, 12:55    Odpowiedz z cytatem

I jeszcze pytają "ewentualnych" wolontariuszy o doświadczenie, jakby mieli w planach wybrzydzać. Nie dość, że młodzi łapią się na śmieszne stawki w kasach/obsłudze w tej sieci, to jeszcze komuś przyjdzie robić to za darmo. Ale dopóki ktoś się będzie zgłaszać do tego typu "wolontariatu", dopóty będą wisieć tego typu ogłoszenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 16-08-2012, 13:00    Odpowiedz z cytatem

W wolontariacie nie ma nic frajerskiego, ale pod warunkiem, że nie tyra się za darmo na rzecz prywatnej i bogatej firmy jaką w tym przypadku jest AGORA S.A. notowana na giełdzie.

Jeśli ktoś ma dużo czasu i energii oraz myśli o wolontariacie to niech się zgłosi do domu dziecka, schroniska dla zwierząt albo do PCK. Tam jego praca zostanie doceniona i przyniesie wiele pożytku.

A takich cwaniaków jak Helios, którzy szukają darmowej siły roboczej należy omijać szerokim łukiem!

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 16-08-2012, 16:31    Odpowiedz z cytatem

Renia napisał/a:
Ciekawe ilu lemingów na to złapią?

Złapią i to dość sporo, niestety. Ba, będzie nawet więcej chętnych niż wolnych miejsc na ten "wolontariat". Wśród młodych wykształconych z wielkich miast (tzw. MWzWM) jest mnóstwo otumanionych lemingów (osobiście znam takich), którzy do "Gazety Wyborczej" i innych tworów Agory SA lgną jak muchy do g...

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Pirex Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lis 2005
Skąd: Kraków

PostWysłany: 16-08-2012, 23:16    Odpowiedz z cytatem

Victoria, obawiam się, że masz rację. Wielu MWzWM nie grzeszy inteligencją.

_________________
KOLEJ tak - PKP nie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

k7s5a2 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Mar 2012

PostWysłany: 17-08-2012, 09:51    Odpowiedz z cytatem

"Wielu MWzWM nie grzeszy inteligencją."
Używając takiego stwierdzenia obrażasz pewną część osób młodego pokolenia w Polsce.
Czy wg. was inteligentny człowiek musi być zawsze na "nie" wobec jakichkolwiek elementów związanych z konkretną grupą, w tym przypadku Gazetą Wyborczą? Czytając wasze posty i widząc pogardliwy stosunek do osób, które świadomie i z własnej woli sympatyzują z tymi środowiskami odnoszę takie wrażenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rumburak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Sie 2011
Skąd: Konstancin-Jeziorna

PostWysłany: 17-08-2012, 11:39    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"Wielu MWzWM nie grzeszy inteligencją."
Używając takiego stwierdzenia obrażasz pewną część osób młodego pokolenia w Polsce.


Pogardy dla bliźniego nigdy za wiele... Śmiech

Victoria raz zachęca żeby się kształcić i walczyć o swoje, a zaraz później używa tego pogardliwego określenia.

Czy to jest czyjaś wina, że jest młody, z dużego miasta, i zdobył wykształcenie? NIE!

_________________
Dzień dobry!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 17-08-2012, 12:09    Odpowiedz z cytatem

k7s5a2, z antypolską lewacką gadzinówką można sympatyzować z głupoty, z wyrachowania bądź dla idei. Większość MWzWM sympatyzuje z głupoty co jest efektem chorego systemu edukacji i ideologicznej indoktrynacji mainstreamowych mediów. Lewackich ideowców oczywiście nie brakuje, ale oni na szczęście stanowią margines naszego społeczeństwa, często są to potomkowie starych komuchów.

rumburak, teoretycznie ja też jestem MWzWM, bo skończyłem studia, a do Wrocławia przybyłem z prowincji. Mam jednak poglądy prawicowe, tak pod względem ideologicznym jak i gospodarczym, jestem narodowcem i przeciwnikiem UE. Brzydzę się lewactwem, ale wśród znajomych mam paru lewaków i zagorzałych socjalistów. Szanuję ich jako ludzi, utrzymujemy poprawne stosunki. Często w towarzystwie sam siebie określam mianem "moher", co u znajomych lemingów wychowanych na "Gazecie Wyborczej" i TVN24 wywołuje dziwaczną radość, natomiast ci moi znajomi strasznie się obrażają gdy nazywam ich "lemingami" lub "MWzWM". Ot, takie ciekawe zjawisko socjologiczne, moher dumny jest ze swojej moherowatości, natomiast leming wstydzi się swojej lemingowatości.

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Viljar Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Paź 2011
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 17-08-2012, 12:50    Odpowiedz z cytatem

Wydawało mi się, że to oczywiste, o co chodzi z MWzWM. Istnieje przecież różnica między osobą młodą, wykształconą i z dużego miasta, a MWzWM. To drugie jest krótkim opisem nie pochodzenia czy ukończonej szkoły, lecz pewnego światopoglądu i zasad. Dziwne, że niektórzy tego nie widzą.

_________________
Kłodzko-Wałbrzych - najpiękniejsza kolej świata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 18-08-2012, 07:08   

Apropos MWizWO - polecam ich "oficjalny" profil na facebooku Very Happy Sto procent beki - ich wpisy sa genialne!

http://www.facebook.com/MWizWO


PS. "Młodym wykształconym" nie jest KAZDY kto konczy studia w duzym osrodku! Panowie, nie ma sie co obrazac. To raczej ci, ktorzy POMIMO ukonczenia studiow sa w zasadzie glupkami i pozytecznymi idiotami, a uwazaja siebie za wyksztalcone osoby ! Wiec - nie rozumiem Waszego oburzenia Smile @Vijar - dokladnie.
Powrót do góry

rumburak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Sie 2011
Skąd: Konstancin-Jeziorna

PostWysłany: 21-08-2012, 00:39    Odpowiedz z cytatem

Ja nie jestem wykształcony (póki co odpuściłem sobie studia w Polsce, widząc że ten cały system to jedna wielka fikcja), więc mnie to osobiście nie dotyczy.

Ale widzę w tym określeniu "MWzWM" dużą porcję agresji oraz pogardy, i to mi się bardzo nie podoba. Nie każdy musi dostrzegać ukryty tam "dowcip". Niektórzy na swoje wykształcenie ciężko pracują, często jednocześnie zarabiają na własne utrzymanie. Albo nawet nie tylko na własne...

Wiadomo, że wtedy ich nauka może trochę ucierpieć, ale jaki mają wybór? Zasiłek?

_________________
Dzień dobry!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirex Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lis 2005
Skąd: Kraków

PostWysłany: 21-08-2012, 02:37    Odpowiedz z cytatem

rumburak, ja też skończyłem studia i mieszkam w wielkim mieści, ale zwrot MWzWM wcale mnie nie obraża. A wiesz dlaczego? Bo nie jestem lemingiem. Tylko lemingi reagują alergicznie na określenie MWzWM, reszta się z tego śmieje. Śmiech

_________________
KOLEJ tak - PKP nie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

k7s5a2 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Mar 2012

PostWysłany: 21-08-2012, 09:30    Odpowiedz z cytatem

Samo nazywanie kogoś "lemingiem" z powodu przynależności do tego czy innego obozu polityczno - społecznego niesie w sobie znaczny poziom agresji. Może odbieram źle wasze rozumowanie ale wydaje mi się, że osoba, która ma odmienne zdanie od wszechwładnie nam panujących adminów jest od razu "lemingiem" ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateuszpiszcz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Gru 2007

PostWysłany: 21-08-2012, 10:11    Odpowiedz z cytatem

k7s5a2 właśnie w teorii leminga nie chodzi o to, że każdy kto kieruje się tą samą ideologią czy doktryną co rządzący jest od razu lemingiem. Chodzi głownie o ludzi którzy nie mają wyrobionych swoich poglądów na otaczającą nas rzeczywistość, tylko ślepo ufają temu co im się wpaja do głowy różnymi sposobami w tym między innymi przez środki masowego przekazu. Niestety wielu w Polsce jest ludzi, którzy ,jeśli by dla przykładu napisała Wyborcza, albo ogłosiło TVN , że Lech Kaczyński sam wszedł do kokpitu Tupolewa i spowodował katastrofę, uwierzyli by w to i wygłaszali tę teorię gdzie tylko się da.

_________________
Mniej pracuj, więcej odpoczywaj!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 21-08-2012, 14:20    Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najgłupszym zawodem w Polsce jest zawód nauczyciela w szkole. Nie dość że człowiek aby być nauczycielem musi mieć kilka kierunków(przynajmniej 2) to jeszcze za psie pieniądze musi uważać, żeby mu na głowę śmietnika nie włożyli, bo raczej nie wychowa młodych osób w szkołach ponieważ prawo mu to utrudnia.

Jest tyle zawodów po których można dobrze zarabiać nawet w Polsce i nie trzeba mieć wyższego wykształcenia. Ja jestem za tym żeby iść na studia ale pod jednym warunkiem - na jakieś techniczne i 1 porządny kierunek a nie kilka i jakieś humanistyczne(jakieś wykłady filozoficzno-relaksacyjne po których nie ma pracy, albo trzeba zapisać się do partii i wtedy ma się ciepłą posadkę). I oczywiście iść jak się chce uczyć, iść tylko dla prestiżu tzn. mam warunki, ale pójdę i za przeproszeniem będę się opierdalał na studiach, będę zaliczał wszystko w ostatniej chwili, i tylko imprezował bez przerwy itp. uważam za głupotę.

PS: odnośnie wykładów filozoficznych to często wykładowcy to są ludzie typu feministki, byli działacze PZPR, SLD, PO a także kler kościelny który współpracuje z Tygodnikiem Powszechnym(jest to gadzinówka na usługach TVN-u która dąży do niszczenia Kościoła Katolickiego w Polsce, która krytykuje wszelkie przejawy patriotyzmu, trzyma się w łagodny sposób linii PO a jej ważny współpracownik jeden ksiądz nie będę przytaczał nazwiska publicznie mówi że pali tytoń a to jest niezdrowe i że ma zezwolenie od biskupa na to)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl