Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Praktyki zawodowe
Autor Wiadomość

norbert
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 10-03-2012, 21:40   Praktyki zawodowe

Jestem studentem II roku mechatroniki na PŁ. Podczas wakacji muszę odbyć czterotygodniowe praktyki ogólnomechaniczne, które uczelnia ma obowiązek mi załatwić. Jednak z racji tego, że interesuję się kolejnictwem chciałbym załatwić je sobie samemu w jakimś zakładzie związanym z koleją. W związku mam do Was prośbę; czy możecie mi powiedzieć w jakich zakładach mógłbym odbyć takie praktyki? Myślałem o Newagu lub Pesie. Dodam, że nie zależy mi na tym, aby zakład mi zapłacił za owe praktyki, chodzi mi głównie o to abym przez te 4 tygodnie zajmował się czyś co mnie interesuje.
Przejdź na dół

JakubWedrowycz Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Lip 2011

PostWysłany: 12-03-2012, 14:41   Re: Praktyki Odpowiedz z cytatem

norbert napisał/a:
Jestem studentem II roku mechatroniki na PŁ. Podczas wakacji muszę odbyć czterotygodniowe praktyki ogólnomechaniczne, które uczelnia ma obowiązek mi załatwić. Jednak z racji tego, że interesuję się kolejnictwem chciałbym załatwić je sobie samemu w jakimś zakładzie związanym z koleją. W związku mam do Was prośbę; czy możecie mi powiedzieć w jakich zakładach mógłbym odbyć takie praktyki? Myślałem o Newagu lub Pesie. Dodam, że nie zależy mi na tym, aby zakład mi zapłacił za owe praktyki, chodzi mi głównie o to abym przez te 4 tygodnie zajmował się czyś co mnie interesuje.


Odpal internet, zrób listę wszystkich potencjalnych zakładów w których chciałbyś odbyć praktyki potem telefon w rękę i dzwoń do działów personalnych z pytaniem o możliwość odbycia stażu/praktyk. Wiem na 100% że PESA ma taki program praktyk i że liczba chętnych zdecydowanie przewyższa ilość miejsc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl