Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Fajna usługa dla użytkowników sieci Play
Autor Wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 16-07-2011, 11:42   Fajna usługa dla użytkowników sieci Play

ETYKIETKA?

Wczoraj usługa bardzo przydatna, dziś opcja bardziej rozrywkowa. Panie Panowie – przed Państwem – Etykietka BETA (nie ja wymyślałem tę nazwę) .

Etykietka to usługa polegająca na zamianie nazwy sieci (wyświetlanej na ekranie telefonu), na dowolny tekst zawierający maksymalnie 15 znaków. Podpisz swój telefon (np. Jan Kowalski lub Pablo), ustaw sobie powitanie (np. Witaj Piotr lub Udanego dnia), spraw przyjemność swojej sympatii (np. Kocham Tomka) lub sobie (np. Jestem boski). A może wezwij dobrą pogodę (np. Więcej słońca czy Deszczu wyp***j!).

Jak to zrobić? Po prostu wyślij treść Etykietki SMSem pod bezpłatny numer 8052. Oprócz cyfr i liter możesz też używać znaków specjalnych: #, $, %, &, *, +, -, . /, , @, [, \, ], ^, _, {, }, ~. Miłej zabawy przy tworzeniu Etykietek.

Usługa jest w wersji beta i może nie działać na pewnych rodzajach kart SIM. Zauważone błędy, sugestie zgłaszajcie na beta@play.pl. Regulamin usługi na: www.testuj.play.pl

źródło :blogplay.pl



Link


W skrócie nudne "PLAY" na wyświetlaczu telefonu można zastąpić inną fajną nazwą np. swoim imieniem, nazwą ulubionego dworca, pociągu, szlaku kolejowego Very Happy. Telefon może stać się bardziej kolejowy!


Polecam!

Uwaga: Usługa działa tylko i wyłącznie w sieci Play! Usługa podobnie jak język GSM nie obsługuje Polskich Znaków Narodowych - testowane.
Przejdź na dół

psim Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 06 Sie 2010

PostWysłany: 16-07-2011, 12:26    Odpowiedz z cytatem

Łe, nie działa na SIMie abonamentowym sprzed roku. Działa na Freshu ;-)

A ja polecam usługę TelePlay. http://tele.play.pl/komunikat/tele/beta2/
Możliwość korzystania z telefonu bez telefonu (uruchamia się aplikacja flash w komputerze). Można z tego dzwonić, odbierać telefony, pisać i czytać SMSy. Jak z normalnego telefonu (po tych samych stawkach).

Przydatne zwłaszcza za granicą.


Ostatnio zmieniony przez psim dnia 16-07-2011, 12:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 16-07-2011, 12:31   

psim, Ja mam dużą kolekcję kart Play (Telekomunikacja to mój drugi konik po kolei) i na 2 kartach nie działa a na 15 działa Very Happy
Powrót do góry

psim Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 06 Sie 2010

PostWysłany: 16-07-2011, 12:32    Odpowiedz z cytatem

kryniczanin, Tobie to się dopiero nudzi - już zmieniłeś na wszystkich 17 kartach?! Shocked

[ Dodano: 16-07-2011, 12:36 ]
O, nowa wersja TelePlay pamięta wszystkie SMSy przychodzące i wychodzące z naszego telefonu - można je sobie zobaczyć w necie. Fajnie! :-D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 16-07-2011, 12:42   

psim, Widzę że masz też pojęcie Very Happy powiem ci więcej że te moje simy to NMP w Freshu ale nie jakieś śmieszne nr ale prefiksy 601,501,602 Very Happy
Powrót do góry

psim Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 06 Sie 2010

PostWysłany: 16-07-2011, 12:46    Odpowiedz z cytatem

kryniczanin, raczej jako ciekawostkę to traktuję, nie siedzę jakoś bardzo w telekomunikacji detalicznej.

Interesują mnie wyłącznie nowatorskie usługi, takie jak właśnie TelePlay, czy automatyczne doładowanie Pre-Paid prosto z konta bankowego jeśli środki na telefonie spadną poniżej określonej sumy (możliwe w mBank mobile).

Również wszelkie pomysły typu bilety przez telefon. Korzystam z mPay, moBilet, SkyCash i CallPay... ;-]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 16-07-2011, 12:49   

psim, ,mBank to straszna nisza choć bijąca na głowę W3 i Play pod względem oferty. Szkoda tylko że działają na tej starej platformie Plusa. Co do TelePlay muszę sprawdzić jak testowałem na Słowacji to chodziło koszmarnie. Jakość słaba była.
Powrót do góry

psim Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 06 Sie 2010

PostWysłany: 16-07-2011, 12:51    Odpowiedz z cytatem

Ale do SMSów jest świetne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateuszpiszcz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Gru 2007

PostWysłany: 16-07-2011, 13:20    Odpowiedz z cytatem

No ja niestety nie wypróbuję tej usługi, bo jeśli chodzi o Play, to korzystam tylko z internetu mobilnego tego operatora. Jeśli chodzi o komórkę to jestem wierny od ponad 7 lat jednej i tej samej sieci (która notabene weszła na rynek właśnie na początku 2004 roku) Very Happy I będę wierny przez najbliższe dwa i pół roku po podpisaniu "cyrografu" Very Happy

_________________
Mniej pracuj, więcej odpoczywaj!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl