Spotkanie użytkowników - wynajęcie składu
Odpowiedz do tematu

Temat:
mk1992 - bez znajomości szlaku można jechać nieco więcej - do 40 km/h, do 20 km/h to tak zwana jazda na widoczność ;-)

PS. Dobrze, że ja się "nie zataczałem", bo ja jak cuga złapię to różnie z tym jest Razz

mk1992
-Usunięty-
Temat:
Sorry, nie wiem skąd mi się ta 20-tka wzięła, oczywiście miałem na myśli 40 km/h. Smile

Temat:
Link do filmu naszego kolegi filmowca CSMK Very Happy Mariusza Janoszka


Temat:
Łezka się w oku kręci...tak szybko minęło te 13h oj:(


_________________
REGIOchłopak BLOG- Informacje, promocje, podróże.
http://regiochlopak.blogspot.com/
Temat:
Część 2 filmu


Aaalisha
-Usunięty-
Temat:
Hmm ponad 35 min - zanim to się załaduje na moim playowym necie to minie pół dnia... Pierwsza część ładnie zobrazowała atmosferę panującą na wyjeździe... Genialny montaż...

Temat:
Świetne Smile Jest co oglądać i co wspominać! Kiedy wspominam Siemianowice Śląskie to łza mi się kręci w oku...Stamtąd właśnie 50 lat temu mój ojciec jeździł w góry - bezpośrednim pociągiem do Zwardonia... Smile


_________________
...w górach jest wszystko co kocham... - tylko pociągów coraz mniej...
Temat:
Propozycja na edycję jesienną do konsultacji rzecz jasna:

Bielsko Biała Główna – Skoczów – Goleszów – Cieszyn – Skoczów – Chybie – Zabrzeg (wjazd na stację towarową) – Chybie – Pawłowice Śląskie – Żory – Rybnik – Leszczyny – Knurów – Mizerów – Gliwice – Rudziniec Gliwicki – Toszek Północny – Krupski Młyn – Tarnowskie Góry – Bytom – Chorzów Batory – Hajduki – Ruda Kochłowice – Radoszowy – Panewnik – Katowice Ligota – Katowice

Temat:
Pisze się na to w ciemno, zwłaszcza Chorzów Batory-Ruda Kochłowice ,tyle że szlak Leszczyny-Knurów na odcinku Knurów-Szczygłowice jest nieprzejezdny .Rudziniec-Toszek Północ zaliczyłem sobie objazdową TLK-ą Very Happy Ale pomysł genialny Smile

Aaalisha
-Usunięty-
Temat:
Brzmi interesująco szczególnie odcinek Tarnowskie Góry - Bytom i Chorzów Batory (na Chorzowie jest niesamowity klimat)...

Temat:
Z racji tego, że mieszkam w Chorzowie (na Batorym) , dziękuje Smile

Aaalisha
-Usunięty-
Temat:
A ten lunapark to jeszcze istnieje? Pamiętam z dzieciństwa wycieczkę w to miejsce - genialnie bylo... Wiem to trochę głupio zabrzmi - ale może całą grupą wybierzemy się do tego lunaparku Very HappyVery Happy

Temat:
Cytat:
tyle że szlak Leszczyny-Knurów na odcinku Knurów-Szczygłowice jest nieprzejezdny


A tu mam, że przejezdny railmap też pokazuje przejezdność

http://www.kolej.one.pl/index.php?dzial=linie&id=411&okno=przebieg

Temat:
@Aaalisha
Nadal istnieje : Very Happy
Cytat:
A tu mam, że przejezdny railmap też pokazuje przejezdność

Niestety tam brakuje kilku wiadomości np. linia Kłodnica-Kluczbork na odcinku Strzelce-Fosowskie są braki , natomiast na bazie kolejowej na odcinku Strzelce-Kluczbork nadal jest oznaczone ,że jest ruch towarowy.

Temat:
Exsimus, Ruch na odcinku Knurów Kopalnia-Szczygłowice jest wstrzymany na 100%. Dlatego też w sobotę nie pojechaliśmy dalej tylko się wracaliśmy-niestety Sad

[ Dodano: 14-06-2011, 15:09 ]
Exsimus napisał/a:
Propozycja na edycję jesienną do konsultacji rzecz jasna:

Bielsko Biała Główna – Skoczów – Goleszów – Cieszyn – Skoczów – Chybie – Zabrzeg (wjazd na stację towarową) – Chybie – Pawłowice Śląskie – Żory – Rybnik – Leszczyny – Knurów – Mizerów – Gliwice – Rudziniec Gliwicki – Toszek Północny – Krupski Młyn – Tarnowskie Góry – Bytom – Chorzów Batory – Hajduki – Ruda Kochłowice – Radoszowy – Panewnik – Katowice Ligota – Katowice


Z Rybnika trzeba by pojechać na Kuźnię Raciborską, Kędzierzyn Koźle i później do Rudzińca Very Happy


_________________
REGIOchłopak BLOG- Informacje, promocje, podróże.
http://regiochlopak.blogspot.com/
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl