Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odkryj skarby Dolnego Śląska
Autor Wiadomość

Bartini Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Gru 2009

PostWysłany: 15-07-2010, 22:00    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Szczególnie polecam odkrywanie skarbów z KD na linii lwóweckiej. Mamy do dyspozycji aż jeden pociąg na dobę z Bolesławca o 4:58 do Jeleniej Góry.

Proponuję odkryć telefon do ZLK Wałbrzych i spytać się kiedy w końcu zajmą się remontem na tej linii.

Też bym chciał żeby jeździło tam więcej pociągów, ale puszczanie szynobusów na linie z 20km/h to prosta droga do zarżnięcia tego sprzętu. A potem wszyscy się dziwią że "ta okropna pesa tych okropnych KD znowu padła"...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzysztoff Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Mar 2008
Skąd: Chojnów/Legnica

PostWysłany: 15-07-2010, 23:21    Odpowiedz z cytatem

Wg mnie to chodzi po prostu o to by pokazać gdzie są jakie zabytki niedaleko linii po których jeździ KD. Gdzie można sobie wysiąść by zwiedzić to coś i potem ewentualnie wrócić. No wiadomo że od niektórych stacji jest spory kawałek do tych zabytków, ale.. Laughing

Co do poprzedniego posta: dziwi mnie trochę ta cała polityka. Nie wiem jak się to ma do linii lwóweckiej, ale ostatnio bardzo dogłębnie drążyłem temat linii Chojnów-Rokitki i powiedziano mi, że remont pochłonie bardzo duże nakłady pieniężne w wysokości około 5mln zł.. a te 5mln zł przy inwestycjach które mamy aktualnie na Dolnym Śląsku to jest bardzo mało.. Za te 5mln to ledwie na tabor by coś było, a tak wyremontowaliby już 1 odcinek. Tak samo mogliby zrobić na lwóweckiej,ale po co lepiej szpanować nowym taborem. Ale dobra koniec offtopa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl