Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Chcę pracować w PKP PR
Autor Wiadomość

kris123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lip 2009
Skąd: Grybów

PostWysłany: 02-08-2009, 17:22    Odpowiedz z cytatem

Aczkolwiek w takim razie gdzie nocują Konduktorzy powiedzmy z Kraka, którym robota skończy się na przykład w nocnym w Suchej. Bo chyba nie na dworcu. Myślę, że nie każdy ma własny samochódRazz

_________________
Walka o pociągi w Malopolsce trwa i trwać będzie. 4 czewca czarny dzień dla Kryniczanki i rekord Białej:(
Pozdrawiam rufio198
Przejechane km 62000 rok 2009 i 44420 w 2010
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Dominik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Lip 2007
Skąd: Polska

PostWysłany: 02-08-2009, 17:36    Odpowiedz z cytatem

Niestety bardzo często się zdarza,że drużyna śpi na jednostce,choć z tego co wiem w Suchej akurat były drużyny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kris123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lip 2009
Skąd: Grybów

PostWysłany: 02-08-2009, 18:01    Odpowiedz z cytatem

To nie zazdroszczę ciężko w takim razie jest, nie dziwię się , że podsypiają na trasach.

_________________
Walka o pociągi w Malopolsce trwa i trwać będzie. 4 czewca czarny dzień dla Kryniczanki i rekord Białej:(
Pozdrawiam rufio198
Przejechane km 62000 rok 2009 i 44420 w 2010
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateusz123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lip 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 03-08-2009, 08:14    Odpowiedz z cytatem

Dużo jest takich obiegów(szczególnie na kibelkach), że drużyna spędza te parę godzin w nocy na jednostce. Chociaż jak ostatnio jechałem w nocy przez Polskę to widziałem parę takich kibelków. Drużyna sobie kawkę popijała, w karty grała. Nie było tak źle;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tomex_0111 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Kwi 2009
Skąd: Lubań Śląski

PostWysłany: 03-08-2009, 09:56    Odpowiedz z cytatem

jeszcze w tamtym RJ jak pociag rel.Wro-Luban przyjezdzal wieczorem i stal do rana to druzyna chyba tez w pocoagu spala,bo pociag sprzatali i mysmy akurat weszli pogadac to z tego wywnioskowalem ze spia w pociagu,a teraz byla korekta RJ i tez on stoi od 19 do 5 rano na stacji,ale obok PeKaPu sa te mieszkania pkpowskie to nie wiem czy nie spia tam,ponoc dopiero po 5-ciu latach mozna sie starac o mieszkanie PKPowskie.

takze chyba sie nie dostane;/ to nie dobrze.

dalej bede stal na torach z aparatem i tylko podziwial:P hehe albo siedzial w jakims PESowskim szynobusie

_________________
PKP Lubań wejdź i zobacz sam;)

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

kris123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lip 2009
Skąd: Grybów

PostWysłany: 03-08-2009, 12:07    Odpowiedz z cytatem

He he też można. w każdym razie spanie w pociągu do przyjemnych za pewne nie należy. Szczególnie w dobie wirusówVery Happy A co do podziwiania składów zawsze potem można je zamieszczać na wikipedięSmile

_________________
Walka o pociągi w Malopolsce trwa i trwać będzie. 4 czewca czarny dzień dla Kryniczanki i rekord Białej:(
Pozdrawiam rufio198
Przejechane km 62000 rok 2009 i 44420 w 2010
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateusz123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lip 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 04-08-2009, 06:57    Odpowiedz z cytatem

tomex_0111,
Co do tego pociągu do/z Lubania to kurs popołudniowy i poranny obsługują różne drużyny, w przeciwnym przypadku nie zamknęliby się w przepisowych 12 godzinach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

MaRcin1987 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Lis 2008

PostWysłany: 11-08-2009, 23:18   Konduktor Przewozów Regionalnych Odpowiedz z cytatem

Witam . Kiedy mogą odbyć się przyjęcia na stanowisko konduktora Przewozów Regionalnych . Jeżeli ktoś z Państwa orientuję się proszę o odpowiedź . Konkretnie chodzi mi o Śląski Zakład PR w Katowicach gdzie już prawie półtorej roku nie było naboru . Z tego co mi osobiście wiadomo wszystkie przyjęcia do PR są już od długiego czasu wstrzymane . W kadrach już kilkakrotnie usłyszałem , że mają zakaz przyjmowania z Centrali z Warszawy . Jak długo jeszcze to może potrwać ?
Z góry bardzo dziękuję za każdą odpowiedź Pozdrawiam .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dyżurny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2009
Skąd: Tarnów Hauptbahnhof

PostWysłany: 24-05-2010, 19:02    Odpowiedz z cytatem

Witajcie Smile
Jestem ciekaw, czy można się przyjac do pracy w PR majac skonczone 18 lat, kończac naukę w LO Smile Szczególnie interesuje mnie stanowisko konduktora. Czy mogę liczyć na wasza pomoc w tym temacie?? Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateusz123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lip 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 24-05-2010, 20:19    Odpowiedz z cytatem

tomex_0111,
Służba do Lubania zaczyna i kończy się w Węglińcu.

A poza tym to takich nocowań jest w miarę dużo w rozkładzie. Jak spojrzysz w rozkład to w miarę ładnie to widać bez problemu. Sprawa jest najprostsza jeśli w mieście nie ma drużyn. I albo drużyna nocuje albo jest przywożona samochodem. Wszystko tak żeby się w 12 godzinach zmieścić.

[ Dodano: 24-05-2010, 21:21 ]
Jeszcze z ciekawostek w grafikach to mi się nasuwa np. taka: drużyna z Ostrowa jedzie ostatnim pośpiechem, we Wrocławiu jest przed 24( oczywiście jadą jako pasażerowie, luzem) i o 5.14 powrót kibelkiem rozkładowym do Ostrowa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

katowicer Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Praha hl.n.

PostWysłany: 02-06-2010, 12:35    Odpowiedz z cytatem

Wita, czy jest możliwość pracy/wolontariatu na kolei przez kilka letnich tygodni ? Nie wiem może obsługa wózka z jedzeniem w sezonowcach czy coś w ten deseń ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 09-06-2010, 20:37    Odpowiedz z cytatem

kris123 napisał/a:
Aczkolwiek w takim razie gdzie nocują Konduktorzy powiedzmy z Kraka, którym robota skończy się na przykład w nocnym w Suchej. Bo chyba nie na dworcu. Myślę, że nie każdy ma własny samochódRazz


Ciekawe jak to jest rozwiązane w Bieczu albo w takich Wadowicach, Piszu gdzie jeździ ekstremalnie mało pociągów. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

mateusz123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lip 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 09-06-2010, 20:46    Odpowiedz z cytatem

Albo ostatni pociąg wieczorem/pierwszy z rana obsługuje jedna i ta sama drużyna albo są przywożeni samochodem. Np. przypadku Pisza to podejrzewam, że są przywożeni i odwożeni samochodem bo inaczej się nie zamkną w 12 godzinach. Generalnie takie obiegi pociągów/drużyn ładnie widać w SRJP w tabelach. Często np. ostatni wieczorny ma adnotację, że nie kursuje w 6 a pierwszy ranny, że nie jeździ w 7, wniosek prosty, że jest to ten sam pociąg i najprawdopodobniej drużyna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl