Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zemsta betonu PKP, czyli łapaj nicka - cd.
Autor Wiadomość

Krzysztof21
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 21-12-2009, 01:22   

Policja i prokuratura zamiast ŁAPAĆ NICKI powinna wczytać się w opisane na forum afery! Materiały podane na tacy wręcz mają! Nic, tylko korzystać...
Przejdź na dół

Iktorn Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2005

PostWysłany: 21-12-2009, 01:24    Odpowiedz z cytatem

Jeśli oni nie chcą skorzystać, to znajdą się dziennikarze, którzy na pewno podłapią temat. A druga sprawa - powoli idą wybory, wtedy każdy chce być przyjacielem ludu i zrobić coś, żeby zaistnieć...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Picolo Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 13 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 21-12-2009, 01:38    Odpowiedz z cytatem

O sprawie z El-In już dawno wszyscy by zapomnieli gdyby nie zacietrzewienie i głupota zarządu PKP. Swoimi betoniarskimi działaniami Wach ośmiesza i tak już znienawidzone przez społeczeństwo PKP oraz prowokuje wywołanie skandalu w mediach, który skompromituje władze PKP jeszcze bardziej.

Beton

_________________
"Demokracja to rządy hien nad osłami."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krzysztof21
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 21-12-2009, 01:56   

Cytat:
Jeśli oni nie chcą skorzystać, to znajdą się dziennikarze, którzy na pewno podłapią temat.

Jacy? Poza nielicznymi wyjątkami (mam na myśli dziennikarzy np. z "NIE"). Kto podłapie?

Cytat:
A druga sprawa - powoli idą wybory

Myślisz, że Ci ludzie się tym przejmują? Mamy taką, a nie inną ordynację wyborczą. Można więc spać spokojnie. I tak po następnych wyborach ujrzymy te same uśmiechnięte i zadowolone z siebie buźki. Dlatego na wybory nie chodzę...

Nie mogę zrozumieć, jak można walczyć z internetowym forum dyskusyjnym? Czy policja i prokuratora nie ma naprawdę co robić? Czy zarząd PKP SA nie ma innych rzeczy na głowie?

Próba zamknięcia ust wolnemu forum (czyli uwalenia tego forum) poprzez nasyłanie policji i prokuratury pokazuje, w jakim państwie niestety żyjemy. Cieszę się, że administracja forum nie daje się zastraszyć i zamierza nagłośnić sprawę. A z tą Białorusią faktycznie warto spróbować. Może się okazać, że jest tam większa wolność i swoboda, niż w naszym, rządzonym przez POlityków kraju. A wtedy to już będzie taki MEGA wstyd i smród, że szkoda gadać.
Powrót do góry

Iktorn Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2005

PostWysłany: 21-12-2009, 02:13    Odpowiedz z cytatem

Krzysztof21 napisał/a:
Iktorn napisał/a:
Jeśli oni nie chcą skorzystać, to znajdą się dziennikarze, którzy na pewno podłapią temat.

Jacy? Poza nielicznymi wyjątkami (mam na myśli dziennikarzy np. z "NIE"). Kto podłapie?

A czy to ważne jacy?? Na razie zainteresowali się tylko dziennikarze NIE, ale i z TVN czasem zaglądają, materiał filmowy Wiadomości (według mnie) nie byłby taki, gdyby nie forum. Więc jest nadziej, że może coś się zmieni.

A z wyborami miałem na myśli, że zawsze znajdzie się kandydat, który będzie chciał zaistnieć za wszelką cenę, a wiadomo, że skandalem najlepiej. A może znajdzie się ktoś, lub ktoś, kogo znamy zrobi z kolei dyskusję w mediach - wtedy najlepiej się zaprezentować, jako uczciwy obrońca prawa.

A jakby z Białorusią nie wyszło, zawsze można iść do Rosji, tam będzie większa swoboda niż u nas.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 21-12-2009, 10:21    Odpowiedz z cytatem

Victoria
Cytat:
Od kilku miesięcy policja nie daje nam spokoju. Piszę o tym dopiero teraz (na razie tylko tutaj!), bo ataki na nasze forum w ostatnim czasie bardzo się nasiliły.
W "Duperelach" zamieściłem temat: "Jaka to wytwórnia?" . Uznałem, że wykorzystanie przez zarząd PKP S.A. na uroczystości "Dnia Kolejarza 2009" logo słynnej amerykańskiej wytwórni filmowej "20th Century Fox" na miano dupereli zasługuje. Gdyby nie pewna ingerencja...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

szomiz Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Sie 2009

PostWysłany: 21-12-2009, 10:32    Odpowiedz z cytatem

Jak już za granicę to Wenezuela albo Kuba Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

reru Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Wrz 2008

PostWysłany: 21-12-2009, 11:07    Odpowiedz z cytatem

co do serwerów polecam czeskie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krzysztof21
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 04-01-2010, 02:58   

Z tą Białorusią to bym się zastanowił.

Prezydent Białorusi, Alaksander Łukaszenko powiedział ostatnio: "Anarchię w internecie trzeba ukrócić. Nie może być tak, że to wielkie techniczne osiągnięcie zamienia się w informacyjne szambo". (cyt. za tygodnikiem "Wprost").
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl